Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub sms (/Temat-Sub-sms-121712)

Strony: 1 2


Sub sms - Gokurdera - 27-09-2015 11:36

Witam,
Pewnie już było takich kilka tematów, ale jak wpisuję sub sms w "szukaj" to wyskakują najpopularniejsze wątki i ciężko znaleźć to, o co mi chodzi. Ktoś zapewne zaraz to znajdzie i powie, że zajeło mu to 5s i jaki to gówniak jestem itd. Tylko chcę powiedzieć, że próbowałem. Przejdę do tematu. Chodzi o to, aby powiedzieć mi jaki jest najlepszy- największe stawki, najwięcej programów i najpopularniejszy program do subskrypcji sms. W opisie dałem te najpopularniejsze- eForsa, FireSub, Hotcash, LeadMore, MyLead, ale jak ktoś zna jeszcze inne, które są lepsze od tych 5, to śmiało. Dodam, że dopiero zaczynam swoją przygodę z subsms i mam ok. 200 zł, które mogę poświęcić na rozkręcenie tego wszystkiego (wiem, że nie dużo, ale zarabiam aktywnie w TrafficMonsoon i tam przeznaczyłem znaczną część moich oszczędności). Jeżeli jest jakiś mentor, który mógłby mi doradzić coś więcej niż--> załóż konto na FB---> spam gdzie popadnie----> otrzymaj bana, i tak w kółko, to z chęcią bym go wysłuchał. Fakt, to jest równe z ujawnieniem niszy, ale nie oczekuję waszych najlepszych metod, tylko tych na start, którymi można coś zarobić i które są znane przez większość. W takim razie zachęcam do pomocy Smile


RE: Sub sms - Karewer - 27-09-2015 11:51

FireSub! Dlaczego?
- Możliwość podwyżki stawki
- Świetny kontakt
- Najszybsza Moja wypłata nastąpiła w przeciągu 20 minut
- Ekspresowe wypłaty za 0% prowizji

Tyle wystarczy Smile


RE: Sub sms - Dean Ambrose - 27-09-2015 11:55

Leadmore

Plusy:
- Duże stawki
- Mentorzy, loterie, król programu (większa stawka o 1zł)
- Dobra konwersja
- Duża ilość programów

Minusy:
- Płatne ekspresowe wypłaty
- Słaby kontakt w weekendy


RE: Sub sms - szykiryki - 27-09-2015 12:01

Zdajesz sobie sprawę, że każdy poleci Ci serwis, w którym sam zarabia?
Tak czy siak- będziesz miał 5 serwisów do porównania, które bierzesz pod uwagę.
Poświęć 5 dni swojego cennego zycia- kazdego dnia przetestuj jeden serwis, bedziesz wiedziec najprecyzyjniej, który jest najlepszy- z Twojego pkt widzenia.

Mentorów jako takich nie ma. LM ma system oficjalnego mentoringu, ale ten raczej kuleje, patrzac na opinie uzytkowników.

W darmowych poradnikach na forum są co najmniej 3 tematy, które pozwalają na względu rozruch pierwszych złotówek.


RE: Sub sms - Krymi - 27-09-2015 12:13

HotCash Smile

+ Karcz Provider
+ dużo programów do leadowania (około 50 do wyboru),
+ różne stawki na lead (dobierasz pod siebie)
+ wbudowany maskowacz linków
+ częste konkursy z dobrymi nagrodami
+ zloty śmietanki hotcash
+ ja


RE: Sub sms - Karczu - 27-09-2015 12:25

(27-09-2015 12:13)Krymi napisał(a):  HotCash Smile
(...)
+ ja

Przekonałeś każdego! Wink


Dzięki za opinię!


RE: Sub sms - ololo - 27-09-2015 12:43

a ja polecam korzystanie z każdego z powyższych jednocześnie. Najważniejsza jest dywersyfikacja dochodów. Był czas kiedy takie serwisy padały jeden za drugim, kto w jednym tylko zarabiał, nie dostał swojej wypłaty to później płakał. Złota zasada w każdym biznesie, dywersyfikujesz dochody, dywersyfikujesz ryzyko.

Z tych, które wymieniłeś, wszystkie są ok, płacą na czas, kontakt jest dobry z każdą administracją, co miałem okazję sam sprawdzić. Mimo to, dywersyfikujęSmile


RE: Sub sms - aero2 - 27-09-2015 12:52

Z polskich sieci polecam FireSub, natomiast z zagranicznych AdWorkMedia.


RE: Sub sms - Karewer - 27-09-2015 14:26

Tak jak piszą poprzednicy. Aktualnie zarabiam na FireSubie, bo on mi najbardziej odpowiada i jest najodpowiedniejszy pod Moją niszę i będę akurat FireSuba wychwalał. Na Leadmore można narzekać na czas wypłaty, bo jest realizowana do 7 dni roboczych, a znowu ekspresówka kosztuje 10% prowizji. Kontakt na weekendzie jest faktycznie tragiczny. eforsa fajne odnowienia, ale coś kiedyś się popsuło "między nami" i przeniosłem się na FireSuba. Sam musisz zdecydować i dopasować serwis pod swoją nisze. Przetestuj, poczytaj i wyciągaj wnioski. To jest najlepsza recepta Smile


RE: Sub sms - Gokurdera - 27-09-2015 17:33

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Wyciągnąłem wnioski i od jutro posiedzę na każdym z serwisów po 1-7 dni i zdecyduję. Jeszcze raz dzięki i temat można zamknąć.