Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? (/Temat-Jaki-sposob-zarabiania-jest-dzis-na-topie-121706)

Strony: 1 2


Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - Seba9 - 27-09-2015 09:10

Witam wszystkim,

Słuchajcie, utworzyłem ten temat, bo interesuje mnie zarabianie w sieci, zauważyłem, iż na tym forum jest trochę sposobów i możliwości za pośrednictwem których jest do zrobienia kasa, a ja mam pytanie:

Na czym się warto skupiać, aby zarabiać naprawdę dobre pieniądze? i przede wszystkim co jest dziś na topie?

nie mam pieniędzy na inwestowanie w serwisy, chciałbym zacząć, choćby od zaraz w czymś, co przyniesie mi zysk, a ja jestem ambitny i nie będę bawił się drobne, w tylko tysiące, wiem, że schodek po schodku, aż do fajnej kaski Smile
Zdaje sobie sprawę, że coś będzie kosztować sumiennej pracy, dlatego utworzylem ten wątek.

Pozdrawiam


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - szykiryki - 27-09-2015 09:22

Najszybszy, najbardziej dochodowy w zakresie chwili i dłuższego okresu- sub sms/premium sms (i fake i real content)- masz działy z opisem poczytaj.

Zapewniający największy, długofalowy i z czasem pasywny zysk- programy partnerskie, sieci afiliacyjne.

Pisane oczywiście z mojego subiektywnego pkt widzenia. Są osoby, które w ogole nie odnajduja się w subach, za to koszą setki tysiecy na bankowych programach partnerskich.

Doświadczenie i umiejetności innych nie zrobią z Ciebie milionera. Nie napisałeś co potrafisz...więc trudno jednoznacznie radzić. Piona.


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - Money. - 27-09-2015 09:25

Jak inni wklejają to ja też wkleję. Idea
http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/
Polecam to przeczytać bo daje do myślenia.
Chciałbyś zarabiać od zaraz duże pieniądze? Nie jest to do zrobienia, do tego potrzeba dużego doświadczenia i obadania rynku itp.
Każdy zaczynał od zarabiania paru złotych dziennie, więc i ty tak zrób, a nie rzucaj się od razu na głęboką wodę.
Zarabiać duże pieniądze można na wszystkim: suby, ppa, skracanie. Wszystko zależy od twoich pomysłów. Najbardziej polecam zrobienie sobie automatu, a nie czegoś co wymaga stałej pracy. Pozdrawiam.


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - PedroD - 27-09-2015 09:51

Nie wiem dlaczego lecz nigdy nie czułem sie dobrze w Subach.

Aktualnie inwestuję i zbieram fundusze na inwestycje "z pompą".

Wytrwałość i sumienność to cnota do zarabiania najpotrzebniejsza. Czy inwestycje, czy PPA bez wytrwałości nie ma sensu.

Pomyśl co byś chciał robic, w czym dobrze bys się czuł.
Bez myślenia ani rusz.


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - patulsky1337 - 27-09-2015 09:54

Przeglądając forum z najbardziej popularnych dzisiaj sposobów zarabiania ( TOP5) mogę wymienić:

1. SUB SMS/SMS Premium. ( wysoki zarobek, dużo pracy).
2. Programy partnerskie. ( wysoki zarobek, jeszcze więcej pracy- tworzenie pasywnego i długiego zarobku. Zakładanie własnego serwisu i zarabianie na nim).
3. PPA/PPI. ( tak samo jak wyżej- opłaca się założyć własny serwis aby zarabiać tymi sposobami ale można też używać do tego filmów, spamu na forach itp.)
4. Trafficmonsoon. ( serwis RevShare z inwestycją.)
5. Skracacze. ( najgorszy wg. mnie sposób ale niektórzy potrafią wyciągnąć na tym żyłkę złota).


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - firroko - 27-09-2015 11:15

Własna strona internetowa, programy partnerskie, mnóstwo pracy. Efekty różne.


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - Seba9 - 27-09-2015 11:24

A w czym dzisiaj nie ma pracy? Big Grin nie ma pracy, nie ma kasy, to chyba proste ;]

nie chce łatwej kasy, tylko zapytałem, w czym opłaca się pracować, bo jak dobrze każdy wie, są metody popalone, a kiedyś były nawet nawet, prawda?

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi.


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - full2000 - 27-09-2015 11:46

Suby niewątpliwie są popularne ale czy najlepsze? W moim odczuciu PPI jest fajną alternatywą, jednocześnie ciekawą metodą zarobku na dzień dzisiejszy. Następnie inwestycja zarobionych pieniążków do programów Revenue Share. Myślę że każdy z powodzeniem może przyjąć taką strategię.


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - Klin - 27-09-2015 16:40

Cześć sheko

@topic

CPA, suby i programy partnerskie. Wszystko zależy od Twojej kreatywności


RE: Jaki sposób zarabiania jest dziś na topie? - daniel42na - 27-09-2015 16:42

FM group