Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki wybrać bank do założenia lokaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Lokaty (/Forum-Lokaty-450)
+--- Wątek: Jaki wybrać bank do założenia lokaty (/Temat-Jaki-wybrac-bank-do-zalozenia-lokaty-121698)



Jaki wybrać bank do założenia lokaty - matevos - 26-09-2015 22:08

Witam, chciałbym się Was doradzić jaki wybrać bank do założenia lokaty dla sumy pieniędzy 5 cyfrowej. Chciałbym zaznaczyć, iż banki Millenium, PKO jak i BNP Paribas odpadają. Za odpowiedz dziękuje i pozdrawiam.


RE: Jaki wybrać bank do założenia lokaty - rachman - 23-11-2015 23:47

Ja trzymam i rodzince też pozakładałem na BGŻOptimie. Teraz jest fajna promocja lokaty bezkarnej z darmowym kontem oszczędnościowym i dodatkowo dają w prezencie 50 zł. Lokata fajna, szkoda że tylko na kilka miesięcy. Niemniej po zakończeniu kasa jak zostanie na koncie to i tak ładnie w porównaniu z większością ma oprocentowanie. Link do tematu o promocji.

Mam tam konto od kilku lat i jak nie lokata to na koncie leży które jest fajnie oprocentowane jak porównać z pko, często mają promocje i podwyższają oprocentowanie Smile właściwie promocja prawie goni promocję Wink
Konto całkiem darmowe, przelewy zawsze na swoje konto też, nie że 1 czy 3 w miesiącu.