Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy bezrobotnego nowicjusza:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy bezrobotnego nowicjusza:) (/Temat-Dziennik-pracy-bezrobotnego-nowicjusza-121685)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy bezrobotnego nowicjusza:) - ravie1990 - 27-09-2015 21:09

(27-09-2015 09:55)Krymi napisał(a):  https://youtu.be/euM7reCuodI

Poradnik do leadów

Co do poradnika, dzięki za propozycję, jednak czuję, że nie skorzystam, wiem o co chodzi z subami, jedyne czego nie potrafię (tak mi się wydaje) dobrze zareklamować tego, a czuję, że sam się muszę z tym uporać. A przecież nikt mi niszy nie da. Chyba, że jestem w błędzie.
Mam 4 konta na FB, 230 grup, każda grupa min. 1k ludzi, tak więc wydaje mi się że problem tkwi w złej "reklamie" na FB.

Próbuje z różnych kont na tych grupach, rozdzielam je pod odpowiednie programy i nic.

Na początku na spamie na 40 grupach miałem 100 UU i 0 LEAD, ostatni spam przeszedł sam siebie: na 80 grupach 25 UU, a to jest porażka...

Co do cashlinków to zbieram twardo na TM, Sejfik i Centrum Reklamy, mam nadzieje uzbierać tam powoli na AdpackiSmile Na TM dzisiaj zdobyłem 2 referali więc powoli przyspieszeSmile

Przy okazji postu od razu przedstawie zarobki:

** CEL NIE ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY ( jeszczeWink )

Zarobek subsms łącznie: 0zł
Zarobek dodatkowy łącznie: 6,20zł czyli 50gr przez cały dzień beka


Dziennik pracy bezrobotnego nowicjusza:) - Hybrid1990 - 05-12-2019 09:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.