Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby zarabiania . Jakieś porady w Tym temacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposoby zarabiania . Jakieś porady w Tym temacie ? (/Temat-Sposoby-zarabiania-Jakies-porady-w-Tym-temacie-121675)



Sposoby zarabiania . Jakieś porady w Tym temacie ? - WinterCat - 26-09-2015 12:11

Witam mam na imię Michał . Chciałbym zacząć jakoś zarabiać przez internet , nie licze od razu na kokosy , ale zawsze kilka groszy wpadnie dobre i to . Ogólnie jestem cierpliwy mam duże chęci do wszystkiego staram się oby wszystko zrobić jak najlepiej nigdy nic na odpierdziel . "Powoli do celu" Jakoś nie mam pomysłu co do sposobu zarabiania więc zarejestrowałem się na to forum. Może znajdę tutaj jakąś pomoc . Mam z przyjacielem kanał na Youtube kanał dopiero co się rozwija zawsze jakieś dochody może w późniejszym terminie przynieść . Prowadzimy też razem Fanpage na Facebooku . Wszystko to o tematyce "śmieszne filmiki" Każdy je uwielbia więc szybko zyskuje się sławę . Czekam na wasze inne porady co do zarabiania przez internet przyjmuje porady , pomoce , propozycje . Pozdrawiam Smile


RE: Sposoby zarabiania . Jakieś porady w Tym temacie ? - Herth69 - 26-09-2015 12:15

Zły dział Tongue Tu dodajemy poradniki a nie pytamy o nie.


RE: Sposoby zarabiania . Jakieś porady w Tym temacie ? - dyzia - 26-09-2015 12:19

Zacznij przede wszystkim od przejrzenia dokładnego forum, bo skoro nie będzie chciało Ci się nawet tego zrobić to nikt Ci tutaj na tacy nic nie poda. Całe to forum jest skarbnicą wiedzy, więc czego jeszcze oczekujesz?


RE: Sposoby zarabiania . Jakieś porady w Tym temacie ? - ClassAxion - 26-09-2015 12:51

I skoro mówisz że jesteś cierpliwy to bądź cierpliwy.


Sposoby zarabiania . Jakieś porady w Tym temacie ? - daniel42na - 26-09-2015 14:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.