Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Bota do tworzenia kont Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google (/Temat-Szukam-Bota-do-tworzenia-kont-Google-121659)

Strony: 1 2


[Szukam] Bota do tworzenia kont Google - Wybielacz - 25-09-2015 22:12

Hejka!

Tak jak w nazwie tematu: szukam bota do tworzenia kont Google. Albo jakiegokolwiek sposobu, programu, cokolwiek, aby tworzył mi on konta Google.

Kont potrzebuję sporo, nawet i setki. Wcześniej używałem k7.net do brania nr. telefonów i weryfikowania, ale teraz to nie działa. Tworzyłem na komórkach/tabletach, ale też po utworzeniu kilku kont pojawia się potem weryfikacja.
Celem jest to, aby przy tych kontach nie pojawiała się weryfikacja telefoniczna, i żebym tych kont mógł spokojnie używać do przesyłania 15 GB plików w Google Drive (bo potem je udostępniam na głównym koncie).

Pozdrawiam!


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - TheBot - 26-09-2015 11:43

(25-09-2015 22:12)Wybielacz napisał(a):  Celem jest to, aby przy tych kontach nie pojawiała się weryfikacja telefoniczna, .........

Ominięcie weryfikacji jest niemożliwe , to jest zabezpieczenie przed masowym zakładaniem kont , to tak jakbyś chciał ominąć captcha ....


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - Wybielacz - 26-09-2015 14:48

(26-09-2015 11:43)TheBot napisał(a):  Ominięcie weryfikacji jest niemożliwe , to jest zabezpieczenie przed masowym zakładaniem kont , to tak jakbyś chciał ominąć captcha ....

To czy w takim razie jest możliwość/trick/sposób/program/whatever, dzięki któremu mógłbym szybko i bezboleśnie przejść tę weryfikację? Skoro każde konto muszę weryfikować, a tych kont potrzebuję minimum setki (do Google Dysków), to coś oprócz stron k7.net powinno zadziałać, tyle że po przeszukaniu internetu na nic ciekawego nie natrafiłem.


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - TheBot - 27-09-2015 10:01

(26-09-2015 14:48)Wybielacz napisał(a):  
(26-09-2015 11:43)TheBot napisał(a):  Ominięcie weryfikacji jest niemożliwe , to jest zabezpieczenie przed masowym zakładaniem kont , to tak jakbyś chciał ominąć captcha ....

To czy w takim razie jest możliwość/trick/sposób/program/whatever, dzięki któremu mógłbym szybko i bezboleśnie przejść tę weryfikację? Skoro każde konto muszę weryfikować, a tych kont potrzebuję minimum setki (do Google Dysków), to coś oprócz stron k7.net powinno zadziałać, tyle że po przeszukaniu internetu na nic ciekawego nie natrafiłem.

Zamiast tracić czas na szukanie stron w stylu k7.net , próbował bym w inną stronę .
Jak już sam to zauważyłeś , weryfikacja telefoniczna pojawia się po 3-4 próbie założenia konta(na jednym IP) , piszesz że potrzebujesz setek takich kont, czyli setek IP .... na Twoim miejscu kupił bym sobie modem 3g coś w tym stylu http://www.amazon.fr/E303-Hi-Link-HDSPA-Turbo-Dongle/dp/B009A9OT1I + karta sim z xx gb internetu . Nie wiem jakie są oferty w Polsce , gdyż mieszkam za granicą , ale z tego co mi wiadomo 2gb to koszt około 10 zł ??
Mając taki zestaw możesz tworzyć nieograniczoną ilość kont , gdyż po każdym wł/wył modemu masz inne IP , co prawda z tej samej puli , ale inne ...
Nie wiem jak tam u Ciebie z programowaniem , ale przy odrobinie wiedzy mógłbyś stworzyć sobie fajnego kreatora kont google Smile


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - Wybielacz - 27-09-2015 18:58

(27-09-2015 10:01)TheBot napisał(a):  Zamiast tracić czas na szukanie stron w stylu k7.net , próbował bym w inną stronę .
Jak już sam to zauważyłeś , weryfikacja telefoniczna pojawia się po 3-4 próbie założenia konta(na jednym IP) , piszesz że potrzebujesz setek takich kont, czyli setek IP .... na Twoim miejscu kupił bym sobie modem 3g coś w tym stylu http://www.amazon.fr/E303-Hi-Link-HDSPA-Turbo-Dongle/dp/B009A9OT1I + karta sim z xx gb internetu . Nie wiem jakie są oferty w Polsce , gdyż mieszkam za granicą , ale z tego co mi wiadomo 2gb to koszt około 10 zł ??
Mając taki zestaw możesz tworzyć nieograniczoną ilość kont , gdyż po każdym wł/wył modemu masz inne IP , co prawda z tej samej puli , ale inne ...
Nie wiem jak tam u Ciebie z programowaniem , ale przy odrobinie wiedzy mógłbyś stworzyć sobie fajnego kreatora kont google Smile

Cóż... znajomy mi mówi, że z tym IP to nie tak, że włączam i wyłączam i mam nowe IP, zaś platforma która daje usługi internetowe restartuje swoje IP kilka razy dziennie, na przykład Orange 3 razy dziennie. Nie znam się zbytnio na tym, ale skoro wynika, że muszę IP zmieniać, to czy nie mógłbym jakoś tego zrobić w swoim routerze od UPC, który kabelkowo jest podłączony do mojego komputera? Obecnie i tak nie mam pieniędzy, więc kupno modemu nie wchodziłoby teraz w grę + nie mam nigdzie na to miejsca, skoro już jeden router jest... Tongue

Zatem, czy nie prościej byłoby mi zmienić jakoś IP w routerze?


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - Dk2RR - 27-09-2015 20:45

Jeśli tylko twój dostawca oferuję takie coś, to jak najbardziej się da. Przy każdym resecie modemu, jeśli masz zmienne/dynamiczne, ip powinno się zmienić.
Jeśli zaś nie masz takiej możliwości, pozostaje ci proxy. Z tym że te darmowe to w 90% kupa. Ale jeśli nie masz pieniędzy to nie widzę innej możliwości.
(Ewentualnie może jakieś free vps?)

(26-09-2015 11:43)TheBot napisał(a):  Ominięcie weryfikacji jest niemożliwe , to jest zabezpieczenie przed masowym zakładaniem kont , to tak jakbyś chciał ominąć captcha ....

Captchę da się ominąć....


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - radek0389 - 27-09-2015 20:55

Do zmiany IP w niektórych sieciach (jak moja-multimedia), najłatwiej jest zmienić programowo adres mac karty sieciowej, np za pomocą smac. Wtedy jak na nowo podlaczysz komputer do sieci (po restarcie modemu), to zostanie przydzielone inne IP, bo jest to "nowe" urządzenie.


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - Wybielacz - 27-09-2015 22:18

No dobra, ale jak to zrobić? Przed chwilą w razie czego rozłączyłem router, zresetowałem (przyciskiem reset) i mam to samo IP.
Chcę, żeby to był bezpieczny sposób aby nie wyszło, że zostanę bez internetu. No i dodatkowo żeby to był sposób, dzięki któremu dziennie lub dwa razy dziennie będę mógł zmieniać IP, bo mogę utworzyć ok. 3-4 konta na jedno IP (na miesiąc), a potrzebuję około nowych 8 kont dziennie.


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - TheBot - 27-09-2015 22:53

(27-09-2015 18:58)Wybielacz napisał(a):  Cóż... znajomy mi mówi, że z tym IP to nie tak, że włączam i wyłączam i mam nowe IP,



Z moich testów wynika co innego , z tym ze ja mam NIE Polska kartę SIM ....
za każdym connect/disconnect mam inne IP , ale zawsze zaczynające się od 37.xxx.xxx.xxx , (tak czy siak to jest już inne IP)

EDIT:

Właśnie pytałem znajomego , w Polsce również masz inne IP , po restarcie urządzenia ,karta SIM jaką używa znajomy jest z sieci Orange.

(27-09-2015 20:45)Dk2RR napisał(a):  Captchę da się ominąć....

Pierwsze słyszę ... z tego co mi wiadomo to można skorzystać z servisu (odpłatnie) ,lub OCR( zalezy od rodzaju captcha) który Ci tą captcha rozwiąże, a nie ją całkiem wyeliminować ....


RE: [Szukam] Bota do tworzenia kont Google - Wybielacz - 28-09-2015 02:16

(27-09-2015 22:53)TheBot napisał(a):  EDIT:
Właśnie pytałem znajomego , w Polsce również masz inne IP , po restarcie urządzenia ,karta SIM jaką używa znajomy jest z sieci Orange.
Tyle, że ja nie mam żadnej karty SIM do tego routera (od UPC, podłączony do komputera kablem ethernetowym):

[Obrazek: 1SvQLcp.png]