Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Winpla.pl Graj i Wygrywaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Winpla.pl Graj i Wygrywaj (/Temat-Winpla-pl-Graj-i-Wygrywaj-12164)



Winpla.pl Graj i Wygrywaj - dawajrowa - 20-08-2010 02:47

[Obrazek: hhhhq.jpg]
Serwis ten to nic innego jak kopia automatu z mechaniczną ręką i pluszakami czyli wrzucasz (wpłacasz) coś pieniędzy i grasz jeśli uda Ci sie wygrać możesz wybrać sobie nagrodę lub grać dalej o cenniejsze nagrody , zaraz ktoś napisze że zwykłe oszustwo i naciąganie ludzie ale wcale nie ,ja jestem tam na stronie jakieś 32-33 dni i do tej pory udało mi sie wygrać 14 nagród w tym Aparat cyfrowy , 2 pendrive i jeszcze pare innych . Nagrody na stronie są bardzo zróżnicowane od zakreślaczy , kalendarzy ,konsole , gry po klocki lego , Macbook`i oraz rowery .

Stawki za jakie można grać to od 2 do 20 zł oczywiście im większa stawka tym lepsza nagroda, dodatkowo w każdej grze są 3 poziomy no im wyższy poziom tym bardziej wartościowa nagroda .
Dodatkowo jest bardzo fajny system poleceń niby jest ograniczenie tylko do 10 zaproszeń ale za każdą wpłatę osoby poleconej dostajemy 10% jego wpłaty bez żadnych ograniczeń do ilości wpłat itp. Na sam początek otrzymujemy 10 gier testowych można sobie zobaczyć na czym dokładnie gra polega i jak grać i uwaga INFO ! te gry testowe mają o wiele łatwiejszy poziom trudności od gier za pieniądze bo bo to ma być taki trening a nie możliwość "wymasterowania" gry /

Poniżej daje link do galerii z nagrodami które już otrzymałem i screenshot gdzie jest pokazane że wygrałem aparat .
Galeria

Także polecam i takie dodatkowe info do końca sierpnia wszystkie wpłaty są podwajane , więc warto teraz grać jak najwięcej .

I na sam koniec małe podsumowanie to jest coś zupełnie innego niż Lockerz ,TaG ,TB tutaj mamy o wiele większą szansę na wygranie , co prawda za każdym razem nie wygramy i nie każdy wygra ale warto spróbować ja wzbogaciłem sie za trochę zainwestowanych pieniążków . I małe wskazówki jeszcze grając za małe stawki wygrana jest prawie zawsze bo 3/5 gier wygrywa Smile więc jeśli ktoś chce samemu sprawdzić wiarygodność serwisu niech zagra o zakreślacz z pewnością wygra .

Serwis w 100% wiarygodny przetestowany przeze mnie i wielu innych internautów więc śmiało polecam Smile


RE: Winpla.pl Graj i Wygrywaj - InTeR - 20-08-2010 15:44

Ja już dużo wygrałem. Jeśli ktoś chce porady jak mieć większe szanse to pisać swoje maile na PW zaproszę was i dam porady.


RE: Winpla.pl Graj i Wygrywaj - dawajrowa - 20-08-2010 22:29

dzisiaj dodali pare nowych nagród w tym perfumy , iPod` Nano i bony pieniężne 10-1000 zł Big Grin