Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagraniczne Sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zagraniczne Sub SMS (/Temat-Zagraniczne-Sub-SMS-121634)



Zagraniczne Sub SMS - Apps - 25-09-2015 14:55

Witam

Mógł by ktoś polecić z własnego doświadczenia serwis Sub SMS dla innych narodowości, a mianowicie UK, Niemcy, Belgia, Holandia i US ?

Ogólnie z normalnych podczas wyskakiwania ofert ludzie rezygnują bo trzeba coś instalować itp, a jak już to najchętniej wysłali by SMS i o takie opcje mi chodzi.

Pozdrawiam


RE: Zagraniczne Sub SMS - aero2 - 25-09-2015 15:01

Eforsa ma sms premium pod zagranice.


RE: Zagraniczne Sub SMS - Karewer - 25-09-2015 15:04

Wystarczy wejść na dział eforsy i jak byk napisane jest, że obsługuje płatności zagraniczne. Na subach nikt obecnie nie posiada płatności zagranicznych, nie mających nic wspólnego z ofertą PPA.


RE: Zagraniczne Sub SMS - Apps - 25-09-2015 15:55

Widzę, że źle sformułowałem pytanie, nie koniecznie chodzi o polskie serwisy, przecież nie jesteśmy całym światem :-)

@Karewer - błyszczysz jak miliony monet.. jak byk nie napisałem, że jestem użytkownikiem każdego serwisu Sub SMS więc mógł bym nie widzieć...