Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestowanie w FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: inwestowanie w FP (/Temat-inwestowanie-w-FP-121624)



inwestowanie w FP - Darven - 25-09-2015 11:04

Czy inwestowanie w FP ero jest opłacalne? Jak dobry FP ero mogę kupić za 20zł i ile na nim zyskam (biorąc pod uwagę regularne S4S i codzienne dodawanie postów) i w jakim czasie? Pytanie kieruje do osób zarabiających na skracaczach głównie dzięki FP.

Czytająć tematy w dziale "fanpage", ludzie ciagle sprzedają i kupują między sobą FP. Niestety nie posiadam żadnej orientacji po jakim czasie inwestycja może się zwrócić i ile musiałbym zapłacić za FP by zarabiać co najmniej 0,5$ dziennie. Nie chce żeby sie okazało że włąduje kasę w jakiś fanpage który okaże się chybioną inwestycją, bo albo przepłacę albo z innych powodów nie zarobię. Mógłby ktoś mnie więc wprowadzić w to trochę bo nie ma nigdzie poradnika dotyczącego jak inwestować w FP itd.


RE: inwestowanie w FP - NowyWymiarSMS - 25-09-2015 11:11

Zasięg FP jest co chwilę skracany więc to już nie taki biznes jak kiedyś, więc na mega zarobek nie licz.


RE: inwestowanie w FP - Bartek16611 - 25-09-2015 11:30

Ja miałem Fp ero 5 tys fanów i mi zablokowali, więc można stracić trochę hajsu Big Grin


RE: inwestowanie w FP - mikuss - 25-09-2015 11:45

inwestycja w fp zaczyna się robić jak w hyip - bo można stracić a można zarobić Smile


RE: inwestowanie w FP - Darven - 25-09-2015 12:51

Cóż, stracić można, zawsze jest ryzyko. Ale jak wygląda od zarobek od strony osoby która zainwestowała w FP? Jak mniej więcej to się zwraca? Załóżmy że chcę kupić FP który zarabia 0,5$ dziennie. Ile taka osoba może sobie życzyć za taki FP? Czy proces zwracania się inwestycji jest długotrwały?


RE: inwestowanie w FP - skorzany85 - 28-09-2015 12:43

Nikt Ci raczej nie napisze, w jakim czasie dany zakupiony fp ero się zwróci, bo gdy już ktoś w tym siedzi to nie kupuje tylko jednego fp i działa, tylko stale rozwija, robi s4s, tworzy nowe i wtedy nie wiadomo ile z jednego konkretnego fp się zarabia dniówką bo składa się na to suma całego zaplecza. Ale myślę, że gdybyś zainwestował w fp powiedzmy 4k lajk, dobra cena dla Ciebie na kupno takiego to 0,5gr/fana czyli 20 pln to przy 6 postach dziennie myślę, że w niecałe 2 tygodnie by Ci się zwrócił z lekką górką. Z tym, że jeśli chciał byś zarabiać w ten sposób to absolutnie nie ma co się nastawiać, że kupisz jeden fp, będziesz na nim zarabiał i koniec, tylko systematyczne s4s, po czasie tworzenie nowych i ciągłe powiększanie zaplecza, to wtedy można dojść do przyzwoitych kwot Smile


RE: inwestowanie w FP - mlody16918 - 28-09-2015 14:17

(25-09-2015 11:30)Bartek16611 napisał(a):  Ja miałem Fp ero 5 tys fanów i mi zablokowali, więc można stracić trochę hajsu Big Grin

Ja ogołnie straciłem już chyba fp na łączną ilość fanów ok 700k. Więc potwierdzam, można troche stracić Lol


RE: inwestowanie w FP - Lajkus - 28-09-2015 16:05

No dosłownie, teraz fanpage spadły na psy, kiedyś zarobek był miodzio Big Grin


RE: inwestowanie w FP - Neoko - 15-10-2015 21:20

Jak natomiast wyglądają teraz fanpage na rynku USA ? tam też lipa jest ?