Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
$50 w bitcoinach dla każdego - szybki deal :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: $50 w bitcoinach dla każdego - szybki deal :) (/Temat-50-w-bitcoinach-dla-kazdego-szybki-deal-121623)



$50 w bitcoinach dla każdego - szybki deal :) - goliat - 25-09-2015 10:16

Wyczaiłem fajny motyw jak za free bezpiecznie szybko zarobić od $50 do $125, lub nawet więcej Smile

w dużym skrócie: Może słyszałeś o amerykańskiej giełdzie Coinbase (pierwsza oficjalnie zalegalizowana w USA - https://en.wikipedia.org/wiki/Coinbase). Mają obecnie bardzo ciekawy program partnerski. Jeżeli osoba rejestrująca się z linku osoby polecającej kupi bitcoinów za $100, to osoba polecająca dostanie wtedy (w ciągu 10 minut) $75 na swoje konto Smile

Deal jaki proponuje jest taki, że za rejestracje z mojego linka jestem w stanie oddać 2/3 z tych $75. Dodatkową kasę później można sobie już samemu zarobić w podobny sposób rejestrując np. żonę czy dziewczynę Smile Wtedy już całość - $75 Smile

Pierwszy minus: trzeba się zautoryzować za pomocą dokumentu tożsamości (zdjęcie dowodu osobistego/prawka/paszportu). Tyle dobrze, że weryfikacja dokumentu tożsamości jest zautomatyzowana i trwa może 2 minuty. Polecam użycie prawka... chciało zdjęcie tylko jednej strony, przy dowodzie chciało dwie strony.

Drugi minus: generalnie przelew robi się kartą kredytową. Jednak z tego co już wiem od dwóch osób, to karta kredytowa mbanku nie działa. Sam sprawdziłem, że działa na pewno na ING (na kredytowej i wirtualnej kredytowej).

Ważne

Bym mógł się podzielić kasą za polecenie, musicie oczywiście zarejestrować się z mojego linka referencyjnego:
Wyczaiłem fajny motyw jak za free bezpiecznie szybko zarobić od $50 do $125, lub nawet więcej Smile

w dużym skrócie: Może słyszałeś o amerykańskiej giełdzie Coinbase (pierwsza oficjalnie zalegalizowana w USA - https://en.wikipedia.org/wiki/Coinbase). Mają obecnie bardzo ciekawy program partnerski. Jeżeli osoba rejestrująca się z linku osoby polecającej kupi bitcoinów za $100, to osoba polecająca dostanie wtedy (w ciągu 10 minut) $75 na swoje konto Smile

Deal jaki proponuje jest taki, że za rejestracje z mojego linka jestem w stanie oddać 2/3 z tych $75. Dodatkową kasę później można sobie już samemu zarobić w podobny sposób rejestrując np. żonę czy dziewczynę Smile Wtedy już całość - $75 Smile

Pierwszy minus: trzeba się zautoryzować za pomocą dokumentu tożsamości (zdjęcie dowodu osobistego/prawka/paszportu). Tyle dobrze, że weryfikacja dokumentu tożsamości jest zautomatyzowana i trwa może 2 minuty. Polecam użycie prawka... chciało zdjęcie tylko jednej strony, przy dowodzie chciało dwie strony.

Drugi minus: generalnie przelew robi się kartą kredytową. Jednak z tego co już wiem od dwóch osób, to karta kredytowa mbanku nie działa. Sam sprawdziłem, że działa na pewno na ING (na kredytowej i wirtualnej kredytowej).

Ważne!
Bym mógł się podzielić kasą za polecenie, musicie oczywiście zarejestrować się z mojego linka referencyjnego:
www.coinbase.com/join


Zyski możecie później sobie sami zwiększyć zapraszając swoich znajomych ze swoich linków Smile

FAQ:
1. Czy można kilka razy zarejestrować się samemu i dostać więcej $?
Nie można dostać kilka razy za rejestracje tej samej osoby. Dane z karty kredytowej muszą się zgadzać z danymi z dokumentu.

2. Jak potem przesyłasz te $50?
Należy do mnie się odezwać za pomocą wiadomości prywatnej i kupieniu bitcoinów po 10 minutach powinienem mieć informacje za czyją rejestrację dostałem kasę. Tak naprawdę nie dostaje się $, tylko równowartość w bitcoinach. Sam więc odsyłam $50 w bitcoinach (czyli jakieś 0,2122 BTC) na wskazany adres
Jeżeli chcesz potem to zamienić na złotówki, to musisz skorzystać z jakiejś polskiej giełdy (bitcurex albo bitmarket), która zamieni BTC na PLN.

3. Ile już zarobiłeś na tych poleceniach?
Obecnie dokładnie $150 Smile $150 wzięło się stąd, że najpierw $50 dostałem od kolesia za swoją rejestrację z polecenia. $75 za rejestrację swojej żony, oraz kolejne $25 z jednej zrealizowanej operacji opisanej powyżej... z której skorzystał znajomy. Teraz zapraszam was do rejestracji Smile
www.coinbase.com/join