Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem paypal (/Temat-Problem-paypal-121613)



Problem paypal - rosen - 24-09-2015 21:08

Witam kiedyś załozyłem paypal nie mając 18 lat, więc podałem źlą date urodzenia lecz mimo to zweryfikowałem sobie konto i normalnie go używałem bez problemow.
Terraz mam ukończoną 18nastke ale doszedłem do momentu rocznych tranzakcji na 2500 euro więc moj dostep do konta został zablokowany (nie moge wyplacac hajsu, ani płacić, a na koncie paypal mam 5 tysięcy pln) żeby odblokować dostęp do konta musze wyslać skan dowodu. ktoś miał taką sytuacje? nie chce stracić pieniędzy

Konto jest zarejestrowane tylko na źłą date urodzenia, reszta informacji się zgadza. Używałem konta dłuższy czas, ciągle coś kupywałem online placac paypal jednoczesnie dostajac srodki z rożnych (legalnych) zrodel.


RE: Problem paypal - Kickster - 24-09-2015 21:11

zrob zdjecie dowodu z jednej i drugiej i zmien pesel i cyferki daty urodzenia w fotosklepie, jak Ci nie odblokują to po 180 dniach maja obowiazek Ci zwrocic kase


RE: Problem paypal - rosen - 24-09-2015 21:22

da sie sprawdzic dane osobiste podane podczas rejestracji konta?