Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC (/Temat-Passive-RevShare-155-AdPack-od-1-PayPal-PM-BTC-121609)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Krechaman - 02-10-2015 11:59

Czytać nie umiesz? Wypłaty normalnie, wpłaty chwilowo zawieszone Smile Kamień z serca.

@ Hej, byłaby szansa na wprowadzenie innego rodzaju captcha przy reklamach? Np. tego "Nie jestem robotem" gdzie się tylko kwadracik klika. Byłoby to o wiele wygodniejsze niż przepisywanie Smile


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - USA - 05-10-2015 15:42

Napisz do supportu może wprowadza Smile tez jestem za tym.


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Krechaman - 11-10-2015 11:11

Co taka cisza? Zauważyłem kłótnie w innym temacie o Neo. Mamy się czego bać? Smile


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - banipunz - 11-10-2015 11:25

Kłótnie w innym temacie są o tym, że April dość wcześnie reklamowała serwis. To, że x programów admina się zescamiło nie znaczy, że ten padnie w tym momencie (choć jest to możliwe)
Jesteśmy w dziale HYIP, niektóre programy umierają po paru dniach, a niektóre trzymają marę miesięcy. To normalne.
Inwestujemy tyle ile możemy stracić i potem nie płakać, każdy powinien wiedzieć, że jest ryzyko.


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - mikuss - 11-10-2015 11:26

(11-10-2015 11:25)banipunz napisał(a):  Kłótnie w innym temacie są o tym, że April dość wcześnie reklamowała serwis.

reklamowała go jako PIERWSZA a to różnica z twoim wpisem.
jako pierwsza reklamuje albo właściciel/właścicielka albo ktoś związany z adminem


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - April - 11-10-2015 11:35

Bzdury opowiadacie Panowie. Tutaj owszem napisałam temat jako pierwsza ale na pozostałych forach tematy jako pierwsi napisały inne osoby - rozumiem, że oni też są adminami Smile Zawsze mam tego pecha, że ktoś przede mną zdąży założyć temat o jakimś ciekawym programie a jak już mi samej się uda być pierwszą to od razu oskarżenia, podejrzenia, itd.


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Kemesz - 11-10-2015 13:27

Nie wiem o co te kłótnie. Jeśli program padnie to też będzie wina April? Przecież zawsze ktoś musi być "pierwszy" do założenia tematu. A prawda jest taka, że kto założy pierwszy temat o jakimś programie ma największe szanse na zdobycie poleconych.

Ktoś już wyżej zaznaczył, znajdujemy się w dziale HYIP. Więc tutaj inwestują tylko Ci, który nie boją się stracić części gotówki. Inwestujemy jakieś mało znaczące kwoty, możliwie jak najwcześniej od powstania programu, a nie bierzemy kredyty na inwestycje (kto wie, ten wie beka).

Wpłaty działają przez PP, średnio są po 3 minutach na koncie. Aczkolwiek trzeba je wysłać bezpośrednio na konto PP [email protected].

Czy macie się czego obawiać? Wg. mnie na razie nie. Można jeszcze wchodzić w program, aczkolwiek nie z jakąś znaczącą kwotą. Ja wszedłem za 50$ i naliczenia po reinwestycjach są bardzo zadowalające.
Jeśli ktoś chce wejść to faktycznie polecałbym teraz, czy za miesiąc będzie się opłacało wejść? Ciężko stwierdzić, patrząc na usługi jakie oferuje strona i skąd czerpie zyski to dość dominuje tu schemat Ponziego. Więc jeśli będzie napływać dużo użytkowników, to osoby zarejestrowane wcześnie mają szansę na zyski. Osoby, które zarejestrują się po 2-3 miesiącach już podejmują większe ryzyko.


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Krechaman - 13-10-2015 23:53

Jak tam u was wyglądają ad packi, naliczenia itd? Smile


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Kemesz - 14-10-2015 15:36

Bardzo dobrze Tongue Link do dziennika w sygnaturze Smile


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - spaltooln - 27-10-2015 02:24

Troche odkopie, ale musze. Wyplacal ktos cos ostatnio? Bo zlecilem wyplatke na paypal i juz dosc dlugo "wisi"...