Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC (/Temat-Passive-RevShare-155-AdPack-od-1-PayPal-PM-BTC-121609)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - April - 25-09-2015 12:32

Hmm, masz rację - powinna być informacja na ten temat. Warto chyba napisać do administracji w tej sprawie. Ja wczoraj wyklikałam trzy reklamy i faktycznie nie było żadnego info na ten temat ale dziś i tak dostałam naliczenie.

Edit: pisałam do Supportu, informacja o ilości wyklikanych reklam pojawi się za parę minut Smile


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Krechaman - 25-09-2015 12:49

Faktycznie jest 3/3. Dzięki za interwencję Smile


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - April - 25-09-2015 13:08

Nie ma problemu, najbardziej cieszy to - jak są otwarci na sugestie użytkowników i jak szybko je wdrażają.

PS. Zaliczyło mi pierwszą prowizję z poleconego, chyba od Ciebie nawet - miałeś już też naliczenie?

[Obrazek: prow.jpg]


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Krechaman - 25-09-2015 22:52

Dokładnie. Z tego co widzę 10% z refa Smile Na razie wszedłem za 8$, bo tylko tyle miałem na paypalu. Jak coś jeszcze wpadnie to dopłacę i zreinwestuję.


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - April - 26-09-2015 09:22

Wpadły już kolejne naliczenia, na podobnym poziomie jak wczoraj. Dziś trzeba już wyklikać 5 reklam aby otrzymać naliczenia jutro.

[Obrazek: app.jpg]


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - USA - 27-09-2015 08:20

Również zainwestowałem [/align]5$ zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dziś miał być start strony a tu timer jeszcze odlicza 2 dni :/


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - April - 27-09-2015 08:31

Hej, USA. Oficjalny start passive przesunięty o dwa dni. Powodem jest większa ilość prac nad skryptem niż developerzy się spodziewali. Tak czy inaczej administrator jest zadowolony z obecnej fazy pre-launch ponieważ wprowadzono w tym czasie dziesiątki modyfikacji po zgłoszeniach użytkowników - w większości niewidoczne dla użytkowników ale optymalizujące działanie całego skryptu. Support podkreślił również, że passive oparty jest na unikalnym skrypcie wobec czego mają możliwość panowania nad wszystkim i znają zasadę działania od podszewki, dzięki czemu jakakolwiek konieczna zmiana, ulepszenie zajmie programistom chwilę. To są informacje uzyskane od supportu po wysłaniu zapytania dlaczego start został przesunięty o dwa dni.

Ja wczoraj wypłaciłam niecałe 12$ z byeneo i od razu doinwestowałam passive. W sumie szkoda, że te dwa serwisy nie są jakoś bliżej ze sobą połączone (jedno konto na dwa serwisy) ale może coś porobią w przyszłości.

[Obrazek: pass1.jpg]


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - USA - 27-09-2015 09:34

No właśnie też otrzymałem podobna odpowiedz

Cytat:Powodem opóźnienia startu Passive.byeneo jest większa ilość prac nad skryptem niż nasi developerzy się spodziewali jeszcze kilka dni temu. Tak czy inaczej jesteśmy bardzo zadowoleni z obecnej fazy Pre-launch ponieważ wprowadziliśmy w tym czasie dziesiątki modyfikacji po zgłoszeniach użytkowników - w większości niewidoczne ale optymalizujące działanie całego skryptu. Passive oparty jest na unikalnym skrypcie wobec czego mamy możliwość panowania nad wszystkim i znamy zasadę działania od podszewki, dzięki czemu jakakolwiek konieczna zmiana, ulepszenie zajmuje nam tylko chwilę. Aczkolwiek z powodu ogromu wprowadzanych poprawek potrwa to niestety około dwóch dni. Optymalizacja, stabilność i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.


Pozdrawiamy,
Passive.byeneo Support

Fajna sprawa jest ze maja Polski support Smile


Wczoraj wpłaciłem 4.99$ i na liczyło 0.27$ wiec wszystko gra.

[Obrazek: Screensho_shhaxwp.png]


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - Fricooo - 27-09-2015 09:54

Czy inwestycja pasywna i aktywna mają takie same naliczenia?
100% idzie do wypłat czy jest jakiś podział typu, 70% wypłata / 30% reinwestycja?


RE: Passive [RevShare] - 155%. AdPack od 1$. PayPal/PM/BTC - USA - 27-09-2015 09:59

Przy klikniu 5 reklam dziennie naliczanie jest 155 %

Przy wykupieniu adpacka i nic nie robieniu masz 150 %

Po starcie strony będzie podział 80 % wypłaty 20 % reinwestycja.






Zapraszam do rejestracji z mojego refa w sygnatyrze Big Grin