Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte (/Temat-Chce-zrobic-strone-ktora-bedzie-mi-zarabiac-na-shorte-121567)

Strony: 1 2


Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - ged321 - 23-09-2015 16:31

Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiała na shorte. Co tam umieścić? Jakieś propozycje i rozwiązania?


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - Shadow271 - 23-09-2015 16:57

adult content


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - ged321 - 23-09-2015 17:34

Raczej nie. Inne propozycje?


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - nokira - 23-09-2015 18:31

Za bardzo idziesz na łatwiznę pytając innych ludzi. Moim zdaniem najlepsza bedzie erotyka pod coś takiego


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - Kickster - 23-09-2015 18:33

Jarunio mial plan na obrazki a la kwejk ale zablokowane shortem


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - sojusznik - 23-09-2015 18:37

Myślę, że a'la kwejk nie przejdzie, ludziom obecnie nie chce się czekać za bardzo czy klikać w coś co naprawdę im oferujesz, ero też średnio, a co dopiero obrazki zwykłe, ale to tylko moja opinia. Byłbym za galeriami ero, tak żeby przytrzymać użytkownika jak najdłużej - żeby chciał zobaczyć więcej i klikał dalej Wink


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - siuvax - 23-09-2015 19:09

skróty meczy


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - zjadamkredki - 23-09-2015 19:12

Konta premium do stron takich jak Brazzers itp.


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - ged321 - 24-09-2015 13:56

A strona z Website monetization?


RE: Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiać na shorte - magneto - 24-09-2015 14:06

A da się zarobić na skracaniu?