Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SUB SMS - Nowość na rynku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SUB SMS - Nowość na rynku (/Temat-SUB-SMS-Nowosc-na-rynku-121563)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - Rav656 - 23-09-2015 15:10

Jest sens się chwalić serwisem który jeszcze nawet nie powstał?
Stawiam kratę browara że i tak nic z tego nie wyniknie i na tym temacie pozostaniemy Wink


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - maniek250 - 23-09-2015 15:11

Zobaczymy może będzie jakiś powiew świeżości, albo wtopa Lol


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - mateusz2045 - 23-09-2015 15:13

Subspider ? Big Grin


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - piotrekprorok - 23-09-2015 15:13

A ja czekam na dane firmy.


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - NowyWymiarSMS - 23-09-2015 15:19

(23-09-2015 15:13)piotrekprorok napisał(a):  A ja czekam na dane firmy.

Póki co nie wypuściliśmy niczego na rynek więc nie musimy podawać danych firmy którą obecnie zakładamy, zapewniam, że wszystko będzie na legalu Smile

Co do wysyłki programów,nie mogą niestety każdemu podesłać bo to ma być niespodzianka, wyśle jeszcze dwóm osobom i proszę aby Oni się wypowiedzieli co sądzą.


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - nicooo - 23-09-2015 15:19

Z nowości które możecie wprowadzić to tylko programy... które pewnie miały by konwersje 0,01% , a później dodanie wszystkich popularnych z innych serwisów..
Moja propozycja <3
[Obrazek: bds12.jpg]


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - NowyWymiarSMS - 23-09-2015 15:23

(23-09-2015 15:19)nicooo napisał(a):  Z nowości które możecie wprowadzić to tylko programy... które pewnie miały by konwersje 0,01% , a później dodanie wszystkich popularnych z innych serwisów..
Moja propozycja <3
[Obrazek: bds12.jpg]

Nie będzie ani jenddnego takiego programu z jakim mieliście stycznośc.Użytkownik @DzejkopPL został poproszony o ocene.


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - daniel42na - 23-09-2015 15:25

Nie do końca rozumiem jaki cel ma ten temat... a wysyłanie użytkownikom swoich rzekomo rewolucyjnych programów może skutkować tylko tym, że konkurencja(która ma często dobry kontakt z użytkownikami) wprowadzi je zanim Wasz serwis wystartuje.


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - Rav656 - 23-09-2015 15:26

(23-09-2015 15:23)NowyWymiarSMS napisał(a):  Użytkownik @DzejkopPL został poproszony o ocene.

Ale po co? Big Grin Nie możecie robić swoje i pracować nad serwisem zamiast rozsyłać programy na prawo i lewo nie znając nawet przybliżonej daty startu? Jeżeli Wasz pomysł jest naprawdę super, to konkurencja Was zje Wink

EDIT: Widzę że nie tylko ja tak myślę Wink


RE: SUB SMS - Nowość na rynku - DzejkobPL - 23-09-2015 15:34

Jednym słowem - XD.

Jak dla mnie to nic nowego, jest to pewien "test" po którym trzeba zapisać się do subskrypcji. Na pewnym serwisie (pozdrawiam HotCash) są podobne programy, tylko nie trzeba odpowiadać na pytania. Smile