Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trading212 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Trading212 (/Temat-Trading212-121561)



Trading212 - Requer - 23-09-2015 11:40

Witam. Wczoraj postanowiłem założyć konto DEMO na wspomnianym w tytule Trading212. Od tego czasu, mając małą wiedzę o giełdzie FOREX jestem na plus 33 tys. I tutaj moje pytanie: Czy to, że bez problemu pomnażam swoje pieniądze i to dość szybko (przynajmniej dla mnie), powinienem założyć realne konto i w mniejszych kwotach spróbować tych inwestycji? Wydaje się to całkiem okeji chętnie bym spróbował jak to wygląda na realnych pieniądzach, ale piszę tutaj, bo jestem raczej zielony jeszcze w tym temacie i chcę dopytać Smile


RE: Trading212 - mamrocik - 23-09-2015 12:01

Dokładnie wpłać mniejszą ilość i graj z miesiąc dwa , jeśli się utrzymasz to śmiało wejdź z większą kwotą Smile .Miałem tam konto, jedni mówią ,że zdzierają kasę inni nie, mi to nie przeszkadzało. Ważne,że hajsik się zgadzał.Oraz interfejs zachęcał do zabawy. Wpłaty i wypłaty bez problemu.


RE: Trading212 - ocek - 23-09-2015 18:11

Są jakieś wypłaty minimalne?


RE: Trading212 - MaLiN - 29-09-2015 14:58

Czasami brokerzy specjalnie ustawiają konta demo tak, aby zachęcić inwestora do wpłaty prawdziwych pieniędzy. Na przykład IQoption stosuje taki chwyt marketingowy. A nie lepiej zacząć od opcji binarnych, które są mniej skomplikowane? Wink