Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego (/Temat-Piec-goli-w-9-minut-Roberta-Lewandowskiego-121557)

Strony: 1 2

Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - Pitek236 - 23-09-2015 10:15

Robert Lewandowski superstar! Polski napastnik lubi pakować gole hurtem. Po pamiętnych czterech w meczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów przyszło pięć w Monachium, na co pozwoliła bezradna defensywa Wolfsburga. A to wszystko po wejściu z ławki rezerwowych i zaledwie w dziewięć minut!

Zobacz bramki Big Grin

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - Kurus92 - 23-09-2015 10:18

Inna sprawa,że w dwóch z tych bramek dostał piłkę idealnie do nogi i to już trzeba było wykorzystać,ale właśnie...jeszcze nie każdy by to wykorzystał,a on dał radę.Pełen podziw,miło że to Polak! Jeszcze w reprezentacji się przyda taki wyczyn Big Grin

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - siuvax - 23-09-2015 16:20

(23-09-2015 10:18)Kurus92 napisał(a):  Jeszcze w reprezentacji się przyda taki wyczyn Big Grin

juz byl. z Gruzją calkiem niedawno

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - Toskan - 23-09-2015 16:34

Nie wiem, czy zauwazyliscie porownanie 'hejterow' na
necie co do Lecha (bez urazy sympatkow)R.L. 5 goli w 9 minut, Lech 5 goli w 9 spotkaniach Wink cieszmy sie z tego, ze mamy taka gwiazde Wink

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - ocek - 23-09-2015 18:19

forma lecha jest podobno w tym złotym pociągu Big Grin

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - eciver - 26-09-2015 22:23

Choć nigdy za nim nie przepadałem, to muszę przyznać, że jest to napastnik kompletny. Potrafi zdobywać bramki z różnych pozycji, pokazał to w meczu z Wolfsburgiem. Robben już podobno boi się o swoje miejsce w drużynie, na trybunach nie wyglądał na zachwyconego wyczynem Polaka. Oby Robert utrzymał taką formę strzelecką jak najdłużej. Dziś dołożył kolejne dwa trafienia w lidze. Wink

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - Pavvel - 22-10-2015 17:01

Aktualnie najlepszy napastnik świata i nie chodzi tutaj o 5 bramek czy takie różne sytuacje. 5 bramek to coś jak cud czy po prostu wygranie w Lotto. Super dzień. Natomiast chodzi o caloksztalt, o gre tylem do bramki, wykonczenie, pressing. Swietny gracz.

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - promarian1970 - 27-10-2015 14:08

Oby tylko utrzymał taką forme

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - patykarl - 06-11-2015 10:33

Pamiętam swoje reakcje na gole Roberta, były trochę podobne do tych trenera Guardioli Smile

RE: Pięć goli w 9 minut Roberta Lewandowskiego - Arczit - 24-11-2015 00:21