Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodziaka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodziaka :) (/Temat-Dziennik-mlodziaka-121551)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 10-10-2015 21:47

(10-10-2015 21:30)Guacamoled napisał(a):  Przez jakiś czas mi lepiej wpadało na HC, teraz LM, używałem stawki 6,50 co oznaczało że ofiara musiała mieć na koncie +20 zł żeby zaliczyło leada, LM wymaga jedynie około 5.

up skoro ja dostaję 6zł za sms, a oni 5zł to jak to jest xd?


RE: Dziennik młodziaka :) - Guacamoled - 10-10-2015 21:50

(10-10-2015 21:47)Krymi napisał(a):  
(10-10-2015 21:30)Guacamoled napisał(a):  Przez jakiś czas mi lepiej wpadało na HC, teraz LM, używałem stawki 6,50 co oznaczało że ofiara musiała mieć na koncie +20 zł żeby zaliczyło leada, LM wymaga jedynie około 5.

up skoro ja dostaję 6zł za sms, a oni 5zł to jak to jest xd?

Naprawdę zaczynam zgadzać się z kolegą wyżej który pisał o ograniczeniu wiekowym
"xd"


RE: Dziennik młodziaka :) - alizen - 10-10-2015 22:08

Jeśli Ci nie wpadają leady. to pomyśl czy sam byś sie nabrał na to jak promujesz


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 12-10-2015 22:14

Dzień 6/87

Zarobione 0/30zł
Poprawki strony

Dzień 7/87

Zarobione 7,5zł z automatu (opublikowałem 10postów tydzień temu) na e-forsie Wink
Zdałem sobie sprawę z paru rzeczy i już wiem gdzie najbardziej opłaca mi się zarabiać. Leadmore. Coś czuję, że jakbym tydzień temu zamiast eforsy wybrał leadmore to zarobiłbym ponad 50zł zamiast 7,5zł. Ogólnie cały czas poprawiałem stronę. Jutro sobie tak na 100% ją dokończę oraz kupię hosting i domenę. W środę zrobię (ukradnę xd) filmiki pod promocje mojej strony na youtube.

Oczywiście Leadmore = spam w polskich serwisach/grupach
Hotcash = zagraniczna strona


Dziennik młodziaka :) - piotrekprorok - 07-11-2015 21:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.