Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodziaka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodziaka :) (/Temat-Dziennik-mlodziaka-121551)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik młodziaka :) - piotrekprorok - 02-10-2015 05:00

(01-10-2015 13:30)Krymi napisał(a):  tragiczny ten bot od Mikey... dość, że 80% grup zalicza jako wadliwe i nie dodaje postów to na dodatek co chwile się wiesza... najgorzej wydane 50zł w całym moim życiu

To, że Ty go nie umiesz wykorzystać nie znaczy że jest tragiczny. Bot sprawuje się bardzo dobrze.

Powodzenia.


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 02-10-2015 05:57

Dobra kończę zarabianie w internecie. Narka wszystkim. Nic nie chce pomóc to trudno.

1 konto (2011r) - 100postów w 100 grupach (odstępy 15-20sekund i ban na postowanie)


RE: Dziennik młodziaka :) - damko123 - 02-10-2015 07:26

Z takim podejściem to Ty daleko nie zajedziesz.. Nikt nie chce pomóc? To siedzisz dziennie po 2 godziny dłużej przed kompem i czytasz wszystko co jest możliwe o zarabianiu w sieci a nie się zajmujesz pierdolami. Poddajesz się bo co? bo Ci konto padło? padnie Ci jeszcze 100 kont, przyzwyczaj się. I się tu nie obrażaj, wiesz chłopaki nie płaczą Smile


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 02-10-2015 13:03

up co tu czytać skoro same tematy to adbrooki i tm, nic nie ma napisane jak zarobić na subach itp. Przed kompem siedzę sporo 5-6h ale i tak nic z tego nie wynika


RE: Dziennik młodziaka :) - LMKY - 02-10-2015 20:50

Zamiast prosić i czekać na pomoc od innych, zacznij sam działać.

Pamiętaj też, że w głowie masz potężne narzędzie nazywane mózgiem. Nie wszystko znajdziesz w tutorialach, one mogą Ci pomóc w zarabianiu, ale nie zrobią niczego za Ciebie. Ty jesteś kluczem. Idea

powodzenia


RE: Dziennik młodziaka :) - maniek250 - 02-10-2015 21:30

(02-10-2015 05:57)Krymi napisał(a):  Dobra kończę zarabianie w internecie. Narka wszystkim. Nic nie chce pomóc to trudno.

A na co Ty liczyłeś ? Że wszyscy rzucą się pomagać Ci w zarabianiu ?
Niestety to nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać, tu potrzeba cierpliwości i samozaparcia (których chyba ci brak) Prawie każdy miał ciężkie początki, ja pierwszego leada (jeszcze pod PPA) wyłapałem po dość długim czasie i niestety nikt mi w tym nie pomagał.

Btw. jak odpowiednio to rozkminisz (tj. wymyślisz dobrą nisze i dasz ją pod odpowiednie grupy) to zarobisz na tym:
http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374
I co do spamu poczytaj czym jest konto matka na facebook, nie spamuj na Boga ze stażowego konta bo go szkoda.


RE: Dziennik młodziaka :) - Zaperr44 - 02-10-2015 21:35

(02-10-2015 13:03)Krymi napisał(a):  nic nie ma napisane jak zarobić na subach itp.

Myślisz ,że ktoś ci poda gotową niższe? Sam musisz trochę ruszyć głową miałem takie same nastawienie jak ty ciągle marudziłem ,ale się spiąłem i radzę sobie całkiem dobrze Wink


RE: Dziennik młodziaka :) - alizen - 02-10-2015 21:59

daj odrazu numer konta...


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 03-10-2015 21:38

Powracam po długiej przerwie (1dzień) haha Big Grin

03.10.2015r.

Co dziś zrobiłem ?

-zacząłem bawić się w fanpage i skracanie
-zrobiłem w 20% 40 postów na facebook (5 fanpage będę zakładał)
* dlaczego w 20% ? gdyż tylko pobrałem "coś" i trzeba to obrobić
-zjadłem 2 paczki chipsów i wypiłem butelkę oranżady, zjadłem spaghetti i 8 kawałków orzechowca (ciasta)

Plany na październik:
-120zł/0zł pokerface
Planuję odrobić kasę, którą władowałem w bota i konta na fb.
-schudnąć 8kg (jutro podam moją wagę)
-pójść na siłownie (w październiku 2020r.)


RE: Dziennik młodziaka :) - Guacamoled - 03-10-2015 21:44

Przypominasz mi mnie gdy miałem 12 lat Big Grin "Seafight lastest best hack [FREE DOWLAND]", wszystko sam robiłem i o dziwo wtedy wpadały leady Big Grin Teraz mam 17 lat i radzę sobie samemu dzięki czytaniu różnych forów, polskich i zagranicznych, wystarczy myśleć i być kreatywnym Wink