Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niezwyczajny dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Niezwyczajny dziennik pracy (/Temat-Niezwyczajny-dziennik-pracy-121546)

Strony: 1 2


Niezwyczajny dziennik pracy - Paziowaty - 22-09-2015 21:46

Witam serdecznie, nazywam się Przemysław( w pracy mówią do mnie synu/paziu(nie pytajcie dlaczego, gdyż to jest historia na rozmowę przy piwie Smile. Aktualnie mam 22 lata, a od 3 lat mieszkam na własną rękę, bez proszenia się rodziców o parę groszy.

Wobec powyższego chciałbym pokazać się na swój sposób jak zwykły na codzień pracujący człowiek może podnieść swoje zarobki nawet dwukrotnie, gdyż to jest mój cel na najbliższy czas. Długo się zastanawiałem jak rozpocząć zabawę/pracę w e-biznesie dochodząc do wniosku że najlepiej zacząć od hyip jakim jest HQRevshare, gdyż posiadam jakiś tam kapitał na inwestycje. Ciężko było się przemóc do wpłaty pieniędzy na obcy adres, lecz udało się uff.
Codziennie/co pare dni będę aktualizował dziennik tak aby mieć motywację do dalszego podejmowania decyzji, które będą posuwać się dalej i dalej.
IdeaIdeaCZAS STARTIdeaIdea

W dniu dzisiejszym zrobiono:
1. Przelałem pieniądze z banku na PayPal
2. Pieniądze z PayPal zainwestowałem w 24 paczki po 5$ na HQRevshare

Łączna inwestycja: 127USD
Ile jest aktualnie: 0 USD
Mój refflink: https://hqrevshare.com/?r=Paziowaty

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do komentowania, wsparcie mile widziane. Jeśli macie jakieś rady jak można rozwijać się w inne strony proszę o pw.
[Obrazek: wp-ata.jpg]

Dobranoc.


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - tomek019 - 23-09-2015 06:06

mam nadzieje ze ci sie oplaci Lol
z tym ze wiesz Hyip to Hyip wiec musisz zawsze byc przygotowany na ewentualna strate i mogles to zainwestowac w dwoch serwisach Smile


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - full2000 - 24-09-2015 16:41

Powodzenia! Smile Polecam do inwestycji programy które mam w stopce.


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - darmon - 24-09-2015 22:48

Życzę szczęścia Smile !!


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - Paziowaty - 27-09-2015 19:25

Witajcie!
Dzisiaj nastał dzień kiedy to trzeba zaktualizować dziennik pracy, więc...

Przez pięć dni miałem zamiar reinwestować w HQRevshare, lecz niestety wystąpiły problemy niezależne ode mnie. Strona przestała naliczać %% od dnia 23-24.09 przez co reinwestycja na dzień dzisiejszy dalej stoi na 25 paczkach( o 1 więcej od startu). Administrator HQRevShare obiecał wszystkich, że % zostanie zwiększony o około 3-4. Mam cichą nadzieje, że wszystko wróci do normy i na koniec następnego miesiąca zaczną powoli wypłacać wkład własny.

Na tą chwilę zastanawiam się czy nie próbować innych sposobów na zarabianie pieniędzy. Macie jakieś pomysły od czego zacząć? Czym się interesować? Co robić aby zarobić?
Zastanawiałem się na stronami typu HotShare, lecz nie wiem od czego to ugryźć, ponieważ nie mam jeszcze mentora Wink. Nie chciałby ktoś pomóc w ogarnięciu zarobków z innych stron?

HQREVSHARE: Total Earnings from Active AdPacks $8.11

Pozdrawiam, miłego wieczoru.


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - Paziowaty - 03-10-2015 19:07

HuhHuh AKTUALIZACJAHuhHuh


Witam serdecznie, dziś jest dzień kiedy to moje pieniądze zaczęły zarabiać na siebie które zaiwestowałem w HQRevshare.
Przez dłuższy okres czasu, strona była w remoncie i przebudowie. Admin zapewniał, iż po remoncie strony będzie rekompensata z jego strony i tak uczynił dając nam +3% do dziennych zarobków( czyli 5-6%/d). Sądzę, że jest to najlepszy moment na to aby zacząć inwestowanie w HQRevshare, gdyż % jest wysoki do dnia 09.10.2015r. Czytając aktualizacje na facebooku administrator przelewa wypłaty do paru godzin. Przez około jeden/dwa dni dobiłem do 30 paczek i ciągle rośnie, więc...

Stan paczek na dzisiaj: 30
Łączna inwestycja: 127USD
Łącznie zarobione: 35USD

Jeśli ktoś chciałby zacząć z HQRevshare a nie wie jak zapraszam na pw Wink

HuhHuh Jestem dzisiaj strasznie zadowolony, miłego wieczoruHuhHuh


[Obrazek: zarobek.jpg]


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - Paziowaty - 05-10-2015 16:01

Huh Huh AKTUALIZACJA 05.10.2015r Huh Huh


Co dnia jest coraz to lepiej, pieniądze rosną a co za tym idzie mogę reinwestować jeszcze więcej. Zamierzam do końca miesiąca reinwestować cały czas pieniądze, po czym zacznę wypłacać "grosze", aby odzyskać wkład własny. Co sądzicie o tym pomyśle? Macie jakieś rady co do taktyki jaką objąć?

Stan paczek na początku/dzisiaj: 24/35
Łączna inwestycja: 127 USD
Łącznie zarobione/reinwestowane: 55,66 USD

Życzę wszystkim owocnych zarobków i zachęcam do komentowania. Lol
Cześć i czołem!

[Obrazek: 05.jpg]


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - Paziowaty - 12-10-2015 18:40

Huh Huh AKTUALIZACJA 12.10.2015r Huh Huh



Minęło już 7 dni od ostatniej aktualizacji tak więc aktualizuje dzienniek. Przez cały czas reinwestowałem wszystkie paczki przez co do tego momentu obróciłem $140. Dla niektórych jest to może mało, lecz dla mnie jest to duży skok jeśli chodzi o takie programy, gdyż całkiem niedawno nie oszukując się zacząłem zarabianie w internecie. W przeciągu tych dni zdobyłem dwóch podopiecznych(refferali), którym na bieżąco pomagam. Nie zainwestowali dużych kwot, lecz również są zadowoleni.
Jeśli ktoś chciałby się dołączyć do mojego grona oraz mnie wspomóc zapraszam na PW. Zapewniam pomoc początkującym jak i wsparcie ze strony motywacyjnej.

Stan paczek na początku/dzisiaj: 24/52
Łączna inwestycja: 127 USD
Łącznie zarobione/reinwestowane: 140.95 USD
Czysty link do programu: https://hqrevshare.com
Mój reflink: https://hqrevshare.com/?r=Paziowaty

Tak więc do końca miesiąca sądzę, że będę reinwestował po czym zaczne wypłacać gotóweczkę impreza impreza

[Obrazek: asdasdasda.jpg]


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - Keyy_MM - 12-10-2015 20:11

Gratuluję Big Grin Też działam w inwestycjach lecz z trochę innym programem Wink Powodzenia i wytrwałości Wink


RE: Niezwyczajny dziennik pracy - Miedziany - 13-10-2015 20:08

Życzę powodzenia+ polecam zarabianie na skracaniu zawsze możesz zarobione $$ inwestować w swój program xD Dobry poradnik ma użytkownik 'mysc' i 'brozek123' którzy 'razem' działają xd jedyne czego chcą to rejestracja z ich refa więc polecam ;d