Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik zarabiania grubej kasy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik zarabiania grubej kasy! (/Temat-Dziennik-zarabiania-grubej-kasy-121528)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Kemesz - 19-10-2015 20:05

Nie inwestowałem, bo nie widziałem w tym sensu Smile Swoją wypowiedź odnosiłem do Twoich postów z pierwszej strony.


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 19-10-2015 21:51

a no to zwracam honor Tongue

DZIS 100% reinwestycja w hq i tm i wyplata 12$ prowizji Smile


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 06-11-2015 17:39

Hej dawno nie pisałem Tongue Odnośnie TM postawiłem sobie jasne cele. Zdobyc 1 poleconego miesiecznie Smile
Hq napotkało drobne problemy i stronka byla nie aktywna ale juz jest ok, wyplaty tez doszły.

Zaczełem przygode z paynaw lecz nie wiadomo jak będzie z programem, admin mało się udziela, naliczenie 2% a miało być więcej, puki co czekamy.

W miesiącu październik do teraz 4004,14zł Smile




[Obrazek: kkk.jpg]


[Obrazek: jjjoi.jpg]


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 01-08-2016 09:39

(23-09-2015 10:05)Karolo napisał(a):  A co zazdroscisz mu ze coś osiągnął? Nie jestem zadnym wyznawcom, opieram sie na własnych doświadczeniach, jestem pewny ze zdaze odzyskac caly wklad wlasny + zarobic troche grosza i ze TM jeszcze dlugo pozyje, a jeśli beda jakies sygnaly odnosnie zlej kondycji programu to pewnie okres czasu splaty paczek sie wydluzy i to bedzie sygnal zeby odzyskiwac kase Smile

pozdrawiam
@[Karolo]
No i co pochwalisz się ile to zarobiłeś z odzyskanym wkładem w tej piramidzie bo już dawno nic nie pisałeś.... beka
Bo jak pisałem, że to piramida ponzi to Ty wiedziałeś lepiej, że to platforma reklamowa beka


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mahuzz - 01-08-2016 09:42

(01-08-2016 09:39)mikuss napisał(a):  
(23-09-2015 10:05)Karolo napisał(a):  A co zazdroscisz mu ze coś osiągnął? Nie jestem zadnym wyznawcom, opieram sie na własnych doświadczeniach, jestem pewny ze zdaze odzyskac caly wklad wlasny + zarobic troche grosza i ze TM jeszcze dlugo pozyje, a jeśli beda jakies sygnaly odnosnie zlej kondycji programu to pewnie okres czasu splaty paczek sie wydluzy i to bedzie sygnal zeby odzyskiwac kase Smile

pozdrawiam
@[Karolo]
No i co pochwalisz się ile to zarobiłeś z odzyskanym wkładem w tej piramidzie bo już dawno nic nie pisałeś.... beka
Bo jak pisałem, że to piramida ponzi to Ty wiedziałeś lepiej, że to platforma reklamowa beka
@[mikuss]
to jest biznes XII wieku, generują zyski z reklam, co masz do tego?

PS: żart, TM to piramida i upada, tak samo upadnie emiksrewszer i każdy inny syf. Pozdrawiam i przepraszam za offtop Smile

top: trzymam kciuki Wink


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 01-08-2016 09:45

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


hej mikuss, tez planowalem poszukac dzienniow TM i zapytac jak tam ale sie powstrzymałem Tongue

Wiesz, wtedy jeszcze nie byłem zbanowany na grupie FB i mialem klapki na oczach, tak jak co drugi z nas

Co do TM - zainwestowałem 5600zł, Wypłaciłem około 6000zł na konto, więc nie ubolewałem nad zablokowaniem środków, a teraz przyszedł jeszcze zwrot wpłaty takze jestem zadowolony, częsc pieniedzy zainwestowałem w MXREVSHARE, większą część postanowiłem zainwestowac w uprawnienia pozwalajace na kierowanie tzw TIREM Tongue


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 01-08-2016 09:46

(01-08-2016 09:42)mahuzz napisał(a):  
(01-08-2016 09:39)mikuss napisał(a):  
(23-09-2015 10:05)Karolo napisał(a):  A co zazdroscisz mu ze coś osiągnął? Nie jestem zadnym wyznawcom, opieram sie na własnych doświadczeniach, jestem pewny ze zdaze odzyskac caly wklad wlasny + zarobic troche grosza i ze TM jeszcze dlugo pozyje, a jeśli beda jakies sygnaly odnosnie zlej kondycji programu to pewnie okres czasu splaty paczek sie wydluzy i to bedzie sygnal zeby odzyskiwac kase Smile

pozdrawiam
@[Karolo]
No i co pochwalisz się ile to zarobiłeś z odzyskanym wkładem w tej piramidzie bo już dawno nic nie pisałeś.... beka
Bo jak pisałem, że to piramida ponzi to Ty wiedziałeś lepiej, że to platforma reklamowa beka
@[mikuss]


PS: żart, TM to piramida

top: trzymam kciuki Wink

Ja to wiem w przypadku każdego programu natomiast jak byś zapoznał się z pierwszą strona gdy o tym pisałem to autor tematu nauczał mnie, że tm to nie ponzi tylko platforma reklamowa beka
Wiele czasu na zegarze nie zleciało jak wyszło na moje Smile a odgrzałem temat z czystej ciekawości bo jestem ciekawy po prostu z ludzkiej ciekawości ile nasz kolega tego grubego hajsu w tm nakosił Big Grin


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 01-08-2016 09:47

Tak jak widac 200% wkładu Tongue

Swoją drogą ciekawe jak reszta dzienników na temat tm


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 01-08-2016 10:16

(01-08-2016 09:45)Karolo napisał(a):  [Obrazek: Bez_tytu_u.png]



Wiesz, wtedy jeszcze nie byłem zbanowany na grupie FB i mialem klapki na oczach, tak jak co drugi z nas

Gdyby co drugi z Was słuchał dobrych rad to ludzi ze straconymi pieniędzmi było znacznie mniej.
Jak już sam wiesz nazywam wszystkich byznesmenów naganiaczami dawców kasy bo sam taką osobą byłeś dla sponsora, czytałeś i wierzyłeś tylko w to co sekta pisała piorąc innym mózgi, Bo wiesz ani ci nie dam ani nie zabiorę ale nie miałeś pojęcia w co włożyłeś pieniądze i gdy pisałem, że tm to piramida finansowa to Ty atakowałeś i wpierałeś tak jak byłeś nauczony z grupy sekta tm polska że to platforma reklamowa ....


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 21-08-2016 08:31

Hej, w mxrevshare powoli zbilizam się do granicy 100 paczek. Dobicie zajmie mi kilka dni.
Obecnie za 100 paczek jest bonus 15$ na miesiąc, 15$na miesiąc z reklam i zysk z 100 paczek na 44 dni wynosi 50$ ( na 30 dni wychodzi 35$)

Tak więc po dobiciu do 100 paczek planuje wyplacać 60-65$ na miesiąc bez utraty paczek.

Do zobaczenia Smile


[Obrazek: mxrevshare.gif]