Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik zarabiania grubej kasy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik zarabiania grubej kasy! (/Temat-Dziennik-zarabiania-grubej-kasy-121528)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 23-09-2015 18:20

W przypadku wejscia w program na samym początku również nie mozemy określić czy wplacając pieniadze z programu nie zrobi sie Scam i po kasie Exclamation


Tak czy siak ja daje programowi 2 lata. Moze sie myle ale takie sa moje spostrzeżenia.


Obecny cel dojezdzam do 50 paczek i zaczynam pomału wypłacać pieniazki.


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 23-09-2015 18:25

akuratnie projekt charlsa = kilka miesięcy gwarantowane płacenia Smile
pokazał to w swoich 10 projektach w ciągu 2 lat, TM jest 11
także śmiało można powiedzieć bo mówię mając na myśli "stajnie" charlsa, że wejście w jego program na samym początku z odpowiednią kwotą by jak najszybciej wkład odzyskać a potem resztą zarządzać, natomiast wchodzenie z taką kwotą i w tym czasie to ryzyko patrząc na doświadczenie z jego programami jest bardzo wysokie.

W tym też projekcie kreuje się na dobrego tate na reklamach występuje z synem, nie wiem co chce ugrać ale wciągając w to rodzinę już różne teorie spiskowe można snuć

Po położeniu 10 piramid ponzi, 11 ( wliczają 2 lata wróżb z twoich "złych" fusów) trzech lat działać nie będzie, w tym czasie na 99,9% pojawi się kilka nowych jego piramid ponzi i tyleż upadnie


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 23-09-2015 19:29

a powiedz mi jeszcze co sądzisz o Adbrook oraz HQRevshare ?


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 23-09-2015 19:44

adbrock za dużo ma huśtawek marketingowych
wielki szum paypal = wielki niewypał, teraz szum z netteler a myślę że nawet nie wejdzie bo jest bardziej restrykcyjny dla wszelkich poramid ponzi ale 1 cykl jeszcze powinien pociągnąć

HQ innowacyjny świeży projekt myślę, że jest godny uwagi to jeszcze ten czas i moment na niego moim zdaniem


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - full2000 - 24-09-2015 16:42

Powodzenia! Smile Polecam do inwestycji program który mam w sygnaturce.


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 29-09-2015 21:46

[Obrazek: aab81768f7a916c3med.jpg]

Kolejny dzień kolejne paczki Huh Właśnie kupuje nową i i juz mam 36 Smile
W drugim programie dzieki reklamie w TM również wpadł mi poleconySmile Polecam program wszystkim ktorzy maja wolne srodki do inwestycji i nie boją sie działac.

PLANY? 50paczek, 10tego kilkaset złotych wyplaty na konto Smile

DOZOBACZENIA Smile


zapraszam do rejestracji z mojej strony
http://www.wez-kase.pl


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 11-10-2015 10:54

Hej , dawno mnie nie było jakoś nie było czasu. W TM coraz lepiej, złapałem kolejnego poleconego i powoli wypłacam pieniązki, Dołączyłem równiez do HQ w ktorym mam 26 paczek, czesc reinwestuje i pomału wypłacam, Dzis startuje równiez RevAdBrust któremu będe się bacznie obserwował Smile

oto kilka screenow.

[Obrazek: c981c79b5ef4ede5med.jpg]


[Obrazek: 4a8af4e474cc9778med.jpg]


[Obrazek: 4ec88ae1d222642emed.jpg]



Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą ze mna to zapraszam do kontaktu, oferuje pełne wsparcie oraz zwrot połowy wypracowanej prowizji lub jakies pieniążki na start. Pozdrawiam Smile


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 19-10-2015 11:53

Hej. Dawno nie pisałem, moje plany co do TM troszke się zmieniły. Obecnie wypłaciłem troche środków w celu odzyskania części wkładu własnego, nastepnie dalej reinwestuje. Bardziej na TM skupiłem sie na HQ, łatwiej promować system gdyz inwestycja jest mniejsza niz w przypadku TM Smile




WPŁACONE:
5600zł

WYPŁACONE
1675zł



[Obrazek: jjjoi.jpg]

[Obrazek: 324.jpg]



RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Kemesz - 19-10-2015 12:02

Trochę bawią mnie spostrzeżenia na temat TM, ale powodzenia autorze Smile


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 19-10-2015 12:19

Kemesz z całym szacunkiem do twojej osoby - nie inwestowałeś w tm z tego co widzę tylko wyklikałes 25zł i bawią cię moje spostrzeżenia?
mnie bawią wizje promotorów o nieskończonym pasywnym zysku, o wielkich firmach które sie reklamują w tm i o wielkich rezerwach ktore wynoszą 14mln Smile
Pewny i pasywny zysk nie jest dla osob ktore inwestuja tylko dla tych którzy ich polecili Smile Ty czekasz 55dni na swoje 5$, twoj sponsor ma to od razu Smile Oczywisice na paczkach również da się zarobić jednak trzeba czekać.

Każdy człowiek ma swój rozum i powinien postępować wedle ściśle określonego planu ustawionego przez siebie.

Szanuje TM za jego wielkość, za stabilność i zamierzam w nim inwestować, jednak w nieco inny sposób niż dotychczasz Smile


pozdrawiam

mikuss poza tym chciałem podziękować tobie za twoje wypowiedzi na pierwszej stronie które dały mi do myślenia i spowodowały że zaczełem szukać i analizować więcej Smile masz piwko u mnie Huh

Aha i jeśli ktoś planuje wejście w HQ to zapraszam do mnie podpowiem co i jak i może nawet coś dorzuce Smile