Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik zarabiania grubej kasy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik zarabiania grubej kasy! (/Temat-Dziennik-zarabiania-grubej-kasy-121528)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 22-09-2015 14:01

Witam jestem Karol, na forum nowy, jako ze mam sporo wolnego czasu Huh postanowiłem napisać swój dziennik odnośnie mojej pracy z firmą TrafficMonsoon !

W tym dzienniku będę umieszczał screeny i będe dzielił się z wami moimi planami wobec wyzej wymienionej firmyJerk

[Obrazek: 90c33941fcf7fd61med.jpg]

Po 3 dniach obserwacji konta urosły mi 3$ więc postanowiłem dorzucic do piecaHuh
[Obrazek: da937621793042femed.jpg]



Moja łączna inwestycja to 27paczek. (ponad 5000zł)
Moj cel na dzien dzisiejszy to dojsc do 50paczek i powoli odzyskiwać wkład własny.


Tak to wygląda na dzień dzisiejszy

[Obrazek: 9e367d786fab2bd9med.jpg]



W razie jakis pytan to zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/zarobekprzezinternet
lub na bloga
http://www.wez-kase.pl


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - czarnykarol - 23-09-2015 06:36

Powodzenia imienniku Wink


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 23-09-2015 08:35

[Obrazek: 1957665e6a574570med.jpg]

Tak to teraz wygląda, jutro znowu paczuszka 2

Liczyłem i pierwsza paczka wygasa mi za 38 dni, do tego czasu zdaze dojsc do 55paczek(licząc ze dziennie zarabiam 31$az do konca a wiadomo bedzie wiecej) wiec będzie 55-60 paczek i dopiero zaczną gasnąc pierwsze, po wygasnieciu zostanie ich okolo 41-45.


WKŁAD 5473zł

ODZYSKANE 500zł



RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 23-09-2015 08:41

tytuł dziennika jest bardzo mylący bo nim Ty zaczniesz zarabiać to będzie to gdzieś+/- 2 miesiące a do tego czasu TM może zniknąć tak jak i wcześniejsze programy tego właściciela bo nie jest to jego pierwsze dzieło i zapewne nie ostatnie .... i musisz się liczyć z tym, że możesz stracić bo jest to najzwyklejsza piramida ponzi tak jak każdy program z tej "stajni" których żywotność jest różna ale zawsze są ci co w piramidze stracą

na razie przed Tobą w wiekowym należy już powiedzieć programie jest długa droga do odzyskania wkładu, a gdy go odzyskasz to dopiero możesz mówić o tym, że coś zarabiasz w TM.

Na dzień dzisiejszy odpowiednim tytułem tematu byłaby np " moja długa droga do odzyskania wkładu i uzyskania jakichś zysków"


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 23-09-2015 09:20

Witaj mikuss. Twoje informacje są błędne, Trafficmonsoon nie jest piramidą tylko legalną firma zarejstrowaną w USA ktora czerpie zyski z sprzedaży uslug reklamowych reklamodawcą. Można w nią inwestowac kupując adpacki i firma jest zobowiazana do dostarczenia ruchu na twoja strone + wyplacenia 10% od kazdej paczki dopuki ma zyski, nie ma zysku nie zaplaci ci.


PUKI CO FIRMA TRAFFICMONSOON zapowiada sie bardzo obiecująca, cały czas sie rozwija co swiadczy o znakomitej kondycji. W warszawie na spotkaniu Charless udostepnil zdjecia kont na ktorych jest 8mln$


Odnośnie wkładu to z mojej inwestycji na dzien dzisiejszy odzyskalem 500zł.
dodatkowo moge wyplacac 9% z dziennych naliczen bez strat w paczkach co daje 311zł zysku miesięcznie.
Jest mi mało więc do 50 paczek będe reinwestował co da mi dochod 500zl w miesiacu + oczywiscie zakupy poleconych ktorych bedzie przybywac.

Pozdrawiam.


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 23-09-2015 09:35

@[Karolo] niestety jesteś Ty w błędzie bo TM jest zwykłą piramidą ponzi, śmiem stwierdzić że powtarzasz tezy za kujawą albo pietruszką którzy by czerpać zyski z wpłat poleconych wciskają ciemnotę w postaci słów że ponzi to nie ponzi co jest wierutnym kłamstwem.
Na temat kujawy i pietruszki np możesz poczytać tutaj :

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12796-nieetyczny-promotor-pietruszka/page-7
życzę miłej lektury Smile

Użyj google i poczytaj w co zainwestowałeś swoje środki bo jak widzę nawet nie masz pojęcia w co włożyłeś pieniądze!


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 23-09-2015 10:05

A co zazdroscisz mu ze coś osiągnął? Nie jestem zadnym wyznawcom, opieram sie na własnych doświadczeniach, jestem pewny ze zdaze odzyskac caly wklad wlasny + zarobic troche grosza i ze TM jeszcze dlugo pozyje, a jeśli beda jakies sygnaly odnosnie zlej kondycji programu to pewnie okres czasu splaty paczek sie wydluzy i to bedzie sygnal zeby odzyskiwac kase Smile

pozdrawiam


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 23-09-2015 10:12

(23-09-2015 10:05)Karolo napisał(a):  A co zazdroscisz mu ze coś osiągnął?

a co ja mu mam zazdrościć ? tego, że jak sie wkurzą ludzie to go mogą wsadzić za doprowadzenie do niekorzystnego zarządzania ich mieniem lub mogą z odsetkami ściągnąć swoje pieniądze przez ich mamienie stracone - tutaj nie ma czego zazdrościć....
Paplesz ich tezy więc z księżyca ci się nie wzięły, musisz być ich "uczniem" bo tylko oni kalumnie wypowiadają i każdy kto ich "słucha". Napisz na zamkniętej grupie prawdę, że TM to piramida to zobaczysz jak szybko wylecisz za pisanie prawdy bo przez obalenie ich kłamstw mogą stracić poleconych

Niestety u charlsa wszystko jest możliwe, żyć nadzieją ci pozostaje że w wiekowym programie zdążysz odzyskać pieniądze bo jak w każdą piramidę tak i tutaj z inwestycją wchodzi się na początku drogi a nie na początku końca drogi tak jak Ty to zrobiłeśSmile

w każdym bądź razie Tobie życzę powodzenia w odzyskaniu wkładu, a sobie dalszych profitów z tego co sobie pracuje bo ja od ponad półroku mam same zyski z tego programu więc mnie wsio ryba czy padnie dziś czy jutro


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - Karolo - 23-09-2015 10:44

skoro masz zyski od poł roku to dlaczego mowisz ze ci wisi czy program bedzie chodzic dzis czy jutro ? Tongue



Z moich obserwacji wynika ze W traffic monsoon to dopiero początek drogi a nie jej koniec, program jest w fazie rozrostu, coraz wiecej uzytkownikow, coraz wiecej spotkan na calym swiecie. Program pochodzi napewno jeszcze z rok dwa, moze dluzej, zalezy czy beda wprowadzac jakies nowości a myśle ze będą.


Odnośnie moich zainwestowanych pieniedzy to śpię spokojnie.
Na dzień dzisiejszy odzyskanie wkladu zajelo by okolo 40 dni.


RE: Dziennik zarabiania grubej kasy! - mikuss - 23-09-2015 13:16

(23-09-2015 10:44)Karolo napisał(a):  Z moich obserwacji wynika ze W traffic monsoon to dopiero początek drogi a nie jej koniec, program jest w fazie rozrostu, coraz wiecej uzytkownikow, coraz wiecej spotkan na calym swiecie. Program pochodzi napewno jeszcze z rok dwa, moze dluzej, zalezy czy beda wprowadzac jakies nowości a myśle ze będą.

znasz banerbrokers ? jeśli nie to poszukaj i poczytaj, taka sama była wizja łudzących się po takich rzeczach też program był w fazie rozwoju, biura na świecie itp itd a jak szybko się marzenia wielu osób skończyły ze stratą nawet i po kilkadziesiąt tysięcy dolarów to rekiny tej branży doskonale pamiętają i wiedzą.
Żadne ponzi i ich marketingowe kreowanie i opowiadanie wizji nie bierze się na poważnie, bo program działa dopóki admin ma przewagę wpłat nad wypłatami a jak zacznie się ta przewaga zmniejszać wtedy programu będzie koniec a czy będzie tak przez rok czy dwa to nie stawiaj tez bez pokrycia bo wróżysz z fusów Smile
Jedyna zasadą którą należy się kierować to taką, że im później wchodzisz tym ryzyko utraty inwestycji jest znacznie większe jak w przypadku wejścia na samym początku działania programu