Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? (/Temat-Trafficmonsoon-dzielenie-lacza-121494)



Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Pawel091 - 21-09-2015 14:44

Mam dość nietypowy problem. Od pewnego czasu używam Trafficmonsoon, kupiłem nawet jeden AdPack. Za tydzień idę na studia, będę mieszkał w akademiku i korzystał z akademickiego WiFi. Jak wiemy posiadanie podwójnych kont w serwisie jest zabronione, a administracja surowo egzekwuje regulamin i blokuje podwójne konta. Czy grozi mi blokada w przypadku, gdy jakiś inny mieszkaniec akademika będzie korzystał z Trafficmonsoon? Ktoś był w podobnej sytuacji?


RE: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Waldes93 - 21-09-2015 14:48

Gdy będziesz próbował się zalogować na konto wyskoczy komunikat że adres IP jest używany przez inna osobę. Każdy adres rsetuje się co 24h. Wtedy trzeba będzie odczekać jak będziesz korzystał z WiFiWiFi akademika . Polecam transfer danych.sam działam w tm i używam transferu.


RE: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Pawel091 - 21-09-2015 14:55

W sensie transfer danych w telefonie? Smile


RE: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Zaperr44 - 21-09-2015 16:34

Tylko jak będziesz używał 3G w telefonie i wchodził na Tm w pewnym momencie możesz mieć komunikat "blocked account : double accounts" ale wystarczy zresetować telefon i wszystko będzie działało Smile


RE: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Pawel091 - 21-09-2015 17:05

(21-09-2015 16:34)Zaperr44 napisał(a):  Tylko jak będziesz używał 3G w telefonie i wchodził na Tm w pewnym momencie możesz mieć komunikat "blocked account : double accounts" ale wystarczy zresetować telefon i wszystko będzie działało Smile
Miałem już taki komunikat, ponieważ parę miesięcy temu założyłem tam konto i o nim zapomniałem, a potem chciałem założyć nowe. Pomogła dopiero wiadomość do supportu. Więc gdy zobaczę taki komunikat, nie będzie to permanentny ban? Bo wtedy resetowanie komputera nic nie dawało.


RE: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - dariuszxdd - 21-09-2015 17:58

Słuchajcie na jedno IP przypada jedno konto w TM. Jeżeli ktoś w akademiku założył konto w TM to możesz mieć bana jak osoba któa sie za rejestrowałą. radzę kupić mobilny internet Smile


RE: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Pawel091 - 21-09-2015 19:13

Odpowiedź supportu:
Cytat:Everybody can't use the same IP Address within 24 hours. Only solution to that would be for the following:

1) User another IP Address: work, friend,

2) Change IP Address: turn off or unplug your modem for about five minutes (You don't
have to turn your computer off.)

3) Switch to a different IP Address: Take Laptop to Places that offer free wireless ie Coffee
Shop, MacDonalds, Bookstores, Library,
No to kicha, trzeba będzie zainwestować w pakiet internetu pokerface


RE: Trafficmonsoon - dzielenie łącza? - Waldes93 - 21-09-2015 19:36

No ja działam na transferze danych i jest okejSmile 6GB za 6zł w Orange. PozdroSmile
Jak dostaniesz komunikat double account, to masz po koncie... Natomiast jeżeli będziesz logował z transferu to możesz dostać komunikat że adres ip np : 38.54.12.1888 jest aktualnie używany, oczywiscie po angielsku. Wtedy wystarczy włączyć i wyłączyć transfer aby zaskoczyło.