Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lektury - biznes internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Lektury - biznes internetowy (/Temat-Lektury-biznes-internetowy-121489)



Lektury - biznes internetowy - geraxon - 21-09-2015 14:04

Cześć, szukam jakiejś ciekawej lektury (książki, czasopisma, strony) o tematyce internetowego biznesu. Polecacie jakieś pozycje? Niekoniecznie darmowe, byle rzetelne i pomocne Smile Ostatnio czytałem Kiyosakiego ale to raczej bardzo ogólnie przedstawiony temat i nie skupiony na zarobku internetowym.


RE: Lektury - biznes internetowy - mikuss - 21-09-2015 14:10

(21-09-2015 14:04)geraxon napisał(a):  Ostatnio czytałem Kiyosakiego ale to raczej bardzo ogólnie przedstawiony temat i nie skupiony na zarobku internetowym.

jego "powieści" to typowe pozycje z działu "pranie mózgu"
podziwiam, ze chciało ci się w ogóle tą propagandę czytać


RE: Lektury - biznes internetowy - geraxon - 21-09-2015 14:13

Zależy od podejścia. Rzeczywiście nie bardzo rozumiem sukces jego książek, nie wniosły do mojego życia żadnych konkretów, ale sam pomysł ruszenia tyłka Tongue w każdym razie szukam teraz czegoś konkretnego.


RE: Lektury - biznes internetowy - konek3 - 22-09-2015 12:30

Kiyosaki to ten koleś od MLM?Lol


RE: Lektury - biznes internetowy - podly - 22-09-2015 15:55

Na chomiku powinieneś znaleźć coś ciekawego dla siebie. Ciężko jest nauczyć się czegoś z internetu, lepiej jest samemu coś wymyślić.


RE: Lektury - biznes internetowy - nokira - 22-09-2015 17:44

Powiem Ci też szukałem i szuakm czegoś fajnego do poczytania, aby się rowijać. Ale nie ma niestety. Poradniki i fora internetowe tylko chociaz to nie to samo co zwykła książka.


RE: Lektury - biznes internetowy - Aleksy Zieliński - 25-09-2015 15:46

Dokładnie na chomikuj masz pełno ebooków o tej tematyce. Polecam Efekt Motyla - Kamil Cebulski


RE: Lektury - biznes internetowy - geraxon - 25-09-2015 16:32

Ok dzięki, sprawdzę sobie Smile


RE: Lektury - biznes internetowy - andre007 - 26-09-2015 12:44

Również mogę polecić Efekt Motyla