Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. (/Temat-Przeniesienie-zaplecza-PPA-Hotcash-na-bardziej-oplacalne-121480)



Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - patulsky1337 - 21-09-2015 01:14

Witam,

już dość dawno założyłem własnego bloga. Zarabiałem na nim przez PPA w jednym serwisie ( nie chce wymieniać z nazwy) jednak w końcu po ostatniej wypłacie, którą zleciłem serwis upadł i postanowiłem przenieść pliki na PPA w hotcash (File-Share365). Niestety zauważyłem ogromny spadek ( w niektóre dni nawet o 100% zarobków- po prostu wpada 0 leadów) więc zmiana ta nie była za korzystna. Tematyka bloga to gry i oprogramowanie. To nie wina bloga ponieważ UU nabija normalnie. Co polecacie?

Jeśli przedstawi mi ktoś jakiś serwis godny uwagi- mogę zarejestrować się z refa.


RE: Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - warinka - 21-09-2015 02:18

Może spróbuj eforsy. Wprowadzili globalny locker Smile dosyć fajnie.to wygląda


RE: Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - Earner_XD - 21-09-2015 06:29

Może zmień programy na inne.


RE: Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - patulsky1337 - 21-09-2015 08:56

(21-09-2015 06:29)Earner_XD napisał(a):  Może zmień programy na inne.

Interesuje mnie tylko pobieranie global. Pod nic innego blog się nie nadaje.


RE: Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - Leaders - 21-09-2015 12:46

Jak masz coś globalnego, to wybierz ShareBay.net.


RE: Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - patulsky1337 - 21-09-2015 15:00

(21-09-2015 12:46)Karcz-Provider napisał(a):  Jak masz coś globalnego, to wybierz ShareBay.net.

A czy ShareBay.net przypadkiem ostatnio nie działało? Bo jak chciałem wejść z ciekawości to strona nie chciała się otworzyć.

I podobno jakaś nowa wersja miała być, jeśli dobrze słyszałem.


RE: Przeniesienie zaplecza PPA Hotcash na bardziej opłacalne. - Leaders - 21-09-2015 16:06

Jest już nowa wersja - proszę się zalogować i zobaczyć Smile