Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) (/Temat-Kilka-nagrod-z-serwisu-Winpla-12147)

Strony: 1 2


Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - ShinJii - 19-08-2010 18:59

Witam,

Przedstawiam Wam serwis Winpla na którym wygrałem takie wspaniałe nagrody:

- Aparat Nikon Coolpix L21
- 2x Pendrive Kingston 2GB
- Słuchawki firmy Denon
- Klocki Lego Technic
- Etui na iPoda



Jednak nie jest tak kolorowo jak Wam się wydaje Wink bo aby wygrać musicie wpłacić tam pieniądze i za nie grać Smile - ja to wszystko wygrałem grając w kręgle.

Można też zapraszać znajomych - maksymalnie 10 osób - więc jeśli ktoś ma zamiar wpłacić tam pieniądze to niech poda mi swojego maila, a ja mu wyślę zaproszenie Smile

Pozdrawiam


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - Czarny767 - 19-08-2010 19:42

Oooo świetne nagrody ! Gratulację! Chyba zacznę się w to bawić. Smile


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - DDK - 19-08-2010 21:12

No ale można i przegrać Big Grin


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - xPietrek - 19-08-2010 21:18

Ale żeby wygrać trzeba grać Wink Sam chyba zainwestuję trochę w to. Po rejestracji można zagrać w 5 (?) gier za darmo, okres testowy.


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - ToMo - 19-08-2010 21:47

A ile kasy w to idzie Tongue Gratki Smile Sam wygralem etui na dokumenty i musze przyznać że jest świetne Smile


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - Daminn - 19-08-2010 21:57

No nagrody już coś warte ;] Gz Jak potwierdzisz zdobycze fortami zarejestruje się ;D


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - ShinJii - 20-08-2010 10:28

Spoko Wink jak widać klocki lego i etui dostałem już miesiąc temu po kilku dniach.
Podejrzewam, że te nagrody też w ciągu tygodnia dostanę... ciekawe czy będzie jeszcze któryś miesiąc z "podwójnymi wpłatami" bo bez tego już mniej się opłaca Wink


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - fido511 - 23-08-2010 12:33

A orientuje się ktoś z bonem 20 zł. to jest normalne 20 zł czy bon do sklepu jakiegos.. i ile się czeka??


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - adamsonm - 23-08-2010 14:26

to jest bon na winpla dostaje sie 20 zł na gry. ja przegrałem 122 zł i już więcej nie gram. wygrałem tylko pendriva 2 gb. w kreglach mialem zawsze 19 pkt a trzeba 20... trudno muszę się teraz odegrać u bukmachera.


RE: Kilka nagród z serwisu Winpla ;) - zioomek65 - 24-08-2010 09:21

Strasznie oszukują teraz na winpla odkąd wprowadzili bony. Kiedyś grając za 2 zł miałeś wygraną w 95%