Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Powrót do PPA (/Temat-Powrot-do-PPA-121466)



Powrót do PPA - Story - 20-09-2015 18:02

Witam, z racji że mam więcej czasu, a pieniądz się przyda, postanowiłem po 1.5 roku wrócić do PPA. Polecacie jakiś dobry hosting po bloga, gdzie nie robią zbytnio problemów ? Wink


RE: Powrót do PPA - exxthc - 20-09-2015 19:40

biznes-host Smile


RE: Powrót do PPA - Money. - 20-09-2015 19:55

Powodzenia! Dzisiaj o wiele trudniej wbić się w dobre loty na PPA. Również polecam biznes-host.


RE: Powrót do PPA - Story - 20-09-2015 20:11

Czy to oznacza, że ludzie mniej chętniej pobierają pliki ?


RE: Powrót do PPA - Money. - 20-09-2015 20:13

Jest po prostu większa konkurencja w google jak i youtube, filmy szybciej padają itp.


RE: Powrót do PPA - Story - 20-09-2015 20:23

Wiem że dużo stron padło po wprowadzeniu nowego algorytmu google, bodajże rok temu. Jak to teraz ma się do pozycjonowania, nadal jest możliwe mieszanie white i black ? Moje pytania, są podparte tym, że dawno nic w tym kierunku nie robiłem i badam grunt.


RE: Powrót do PPA - rozekrr - 21-09-2015 19:00

Google dalej co jakiś czas robi sortowanie i działa ze swoim Pingwinem...
Co do PPA i powrotu, konkurencja nie jest aż tak wielka bo większość poszła na sub/premium sms, ale jest ona ewidentnie bardziej odczuwalna niż te 1,5 roku temu.

Polecam unikalne treści najlepiej od kogoś na zamówienie a będzie dobrze, naturalne seo bez black też nie zaszkodzi typu sociale, web 2.0, wklejki, etc.

Powodzenia i pozdrawiam.


RE: Powrót do PPA - comanche - 21-09-2015 19:07

Jeśli będziesz unikalny to jest małe prawdopodobieństwo że dostaniesz filtr.