Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PPA - YT/S'n'F & zero inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do PPA - YT/S'n'F & zero inwestycji (/Temat-Powrot-do-PPA-YT-S-n-F-zero-inwestycji-121435)

Strony: 1 2


RE: Powrót do PPA - YT/S'n'F & zero inwestycji - flown - 20-09-2015 11:50

W sumie to też wyciągnąłem te nisze, ale to i tak nic oryginalnego Tongue
Też ostatnio wróciłem do PPA, celując tym razem tylko w seo i na prawdę słabo to idzie Lol
Życzę powodzenia w powrocie. Będe śledził.


RE: Powrót do PPA - YT/S'n'F & zero inwestycji - Keyy_MM - 20-09-2015 11:57

(20-09-2015 11:50)flown napisał(a):  W sumie to też wyciągnąłem te nisze, ale to i tak nic oryginalnego Tongue
Też ostatnio wróciłem do PPA, celując tym razem tylko w seo i na prawdę słabo to idzie Lol
Życzę powodzenia w powrocie. Będe śledził.

Czytając te poradniki mam ochotę wrócić do PPI na moim blogu i masówkę YT Big Grin Swego czasu wpadało po 10-20$ dziennie przy maks. godzince pracy dziennie :3


RE: Powrót do PPA - YT/S'n'F & zero inwestycji - smagalaz - 20-09-2015 14:51

Zazdroszczę Wam determinacji - widząc, że ktoś ma dniówki <10$, nie chciałoby mi się nawet pomyśleć o tym, czy warto szukać jego nisz Jerk2 No ale dobrze, że wiecie jak działam, teraz macie jasny pogląd na to co robię Big Grin

Biorę się do pracy. W tle leci https://www.youtube.com/watch?v=fl_YtKAkeZ0 i inne takie Wink A po pracy słucham http://paweltkaczyk.com/pl/category/podcast/ , jako że za parę miesięcy startuję z czymś swoim... do usłyszenia.


RE: Powrót do PPA - YT/S'n'F & zero inwestycji - smagalaz - 21-09-2015 20:13

Ja nie wiem - jak osoby, którzy pracują 8 godzin dziennie offline, mają siłę by potem pracować online? Znaczy się, nie wiedziałem. Ale jak widzę n-ty z rzędu wieczór mojej sąsiadki spędzony przez telewizorem, to już wiem skąd bierze się ich moc...

Bo chcą zmiany. Może stają codziennie w lustrze i mówią, że nadal jest kiepsko, i wiedzą, że tak nie powinno być. Ja też dzisiaj stanąłem przed lustrem i powiedziałem, że mam za mało pieniędzy. I wiecie co? Po raz pierwszy naprawdę udało mi się pracować w dzień szkolny. Zawsze robiłem jakieś pierdoły, typu konta czy spam, łudząc się, że to jest właśnie praca.

A gówno tam, żadna praca. Z pracy jestem zadowolony, jak widzę efekty w postaci zarobków. Oto efekt pracy, którą wykonałem jakieś dwa miesiące temu:
[Obrazek: ngjwav.jpg]

10 złotych. Niewiele, ale to dopiero początek. Myślę, że przy 200 blogach, będę zarabiał kilka razy tyle. Czyli do nowego roku staram się wypracować dniówkę circa 50 złotych dziennie Wink


RE: Powrót do PPA - YT/S'n'F & zero inwestycji - smagalaz - 22-09-2015 18:13

Nowa nisza ogarnięta. Do listopada planuję wypromować 20 nisz, czyli wypromować około 80 blogów.

[Obrazek: y5e3xn.jpg]

Od dzisiaj zaczynam też liczyć, ile zarobiłem w czasie trwania dziennika. Będę sumował wczorajsze zarobki, bo np. wczoraj wrzuciłem jakiś tam screen, a później wpadł mi jeszcze jeden czy dwa leady Tongue
Tak więc:

Dzień 1: 3,90$
Suma: 3,90$