Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl (/Temat-Platny-Hosting-z-darmowa-lub-tania-domena-pl-121431)



Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - patulsky1337 - 20-09-2015 01:26

Tak jak w temacie. ( Wiem, pewnie zły dział, jeśli tak to przepraszam i proszę o przeniesienie).

Szukam płatnego hostingu o dobrej jakości i opiniach+ domena .pl na tym samym serwisie ( nie chce się bawić w przekierowania DNS, trochę z tym kłopotów i lubie mieć wszystko w jednym miejscu).

Chce żeby strona była stabilna, dostępna 24/7 a sam hosting nie miał częstych "przerw technicznych".

Co polecacie?

@EDIT min. 1GB miejsca.


RE: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - aero2 - 20-09-2015 08:14

Mintshost.pl

Wbijasz 2 smsy za 7,38 zł i 1 sms za 2,46 zł do skarbonki SMS.

Do tego wbijasz przy zamówieniu kod rabatowy -30% rabatLCP

Jeśli smsy kupisz po 3 zł i 1 zł to hosting Mini z darmową domeną .pl na rok wyjdzie cię 7 zł.


RE: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - ClassAxion - 20-09-2015 08:15

Domeny .pl za darmo masz też w nazwa.pl


RE: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - patulsky1337 - 20-09-2015 09:16

(20-09-2015 08:14)aero2 napisał(a):  Mintshost.pl

Wbijasz 2 smsy za 7,38 zł i 1 sms za 2,46 zł do skarbonki SMS.

Do tego wbijasz przy zamówieniu kod rabatowy -30% rabatLCP

Jeśli smsy kupisz po 3 zł i 1 zł to hosting Mini z darmową domeną .pl na rok wyjdzie cię 7 zł.

A można np. przelewem zapłacić? Dzięki za propozycje, zainteresuje się nią.


RE: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - aero2 - 20-09-2015 09:28

Można, ale wtedy wyjdzie cię o połowę drożej, lepiej kupić smsy tanio i wbić do skarbonki SMS.


RE: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - KegMan - 20-09-2015 10:08

Można też kupić wirtualne pieniądze Mintshost (WPLN) od innego użytkownika. Jest wiele osób, które je oferują zazwyczaj w przeliczniku 1wpln-0,5pln. Cenowo wyjdzie mniej więcej tak samo jak w przypadku kupionych SMSów.


Odp: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - jupp82 - 20-09-2015 10:32

Wszystkie moje LP stoja na mintshot.Zglos sie do Kolegi Linoszkoczek. Na pewno pomoze.

Tapnięte....


RE: Płatny Hosting z darmową ( lub tanią) domeną .pl - ocek - 20-09-2015 13:55

Ja jestem bardzo zadowolony z oferty linuxpl.com