Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal rachunek i/lub karta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal rachunek i/lub karta (/Temat-Paypal-rachunek-i-lub-karta-121377)



Paypal rachunek i/lub karta - Tom44b - 18-09-2015 21:33

Czy powiązane konto bankowe wystarcza do wpłat/wypłat na Paypal? Wystarcza mi to w zupełności.
Natomiast na Paypalu mam powiadomienie o konieczności wprowadzenia danych nowej karty i dalszym ciągu korzystania z Paypala ( stara wygasa na koniec września). Ale po wycieku danych ze starej karty nie mam najmniejszego zamiaru podawać Paypalowi danych odnośnie nowej.


RE: Paypal rachunek i/lub karta - LordBeaK - 18-09-2015 21:37

Napisałeś to żeby się pochwalić czy po co?


RE: Paypal rachunek i/lub karta - Tom44b - 18-09-2015 22:05

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź a raczej jej brak.


RE: Paypal rachunek i/lub karta - twardy - 18-09-2015 23:05

No to nie podawaj... W czym problem? Mam tylko konto bankowe podpiete pod paypala od ponad 6 lat i zadnych problemow.


RE: Paypal rachunek i/lub karta - Tom44b - 18-09-2015 23:41

A OK dzięki. Zmylił mnie ten komunikat:

[Obrazek: powiadomienie.jpg]

stąd wątpliwości, a chciałem to wyjaśnić przed wyrzuceniem karty z portfela Paypal.


RE: Paypal rachunek i/lub karta - twardy - 19-09-2015 00:02

Nie, mozna wyplacac/wplacac majac podpiete samo konto bankowe, wez usun karte jak mozesz i tyle Smile