Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobienie 2zł na dzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobienie 2zł na dzień (/Temat-Zarobienie-2zl-na-dzien-121340)



Zarobienie 2zł na dzień - Darven - 18-09-2015 11:19

Znacie moze jakiś serwis ktory pozwoliłby zarabiać 2zł dziennie? Buxy odpadają bo czas jaki trzeba w nie włożyć jest nie opłacalny. Skracacze też odpadają, próbowałem wiele razy i to nie moja bajka.

Rozgląam sie i niczego ciekawego znaleźć nie mogę. Moze ktoś coś zna? Zarejestruje się z refa jak będzie trzeba. Najlepiej jakby nie trzeba było nic inwestować...ale jeżeli tak to przynajmniej jakieś bardzo małe kwoty.


RE: Zarobienie 2zł na dzień - Assasinoo - 18-09-2015 11:26

Darven myślę, że 1 lead dziennie w subach to nie jest coś mega trudnego, na pewno szybciej zarobisz niż na jakichś buxach itp.


RE: Zarobienie 2zł na dzień - Darven - 18-09-2015 11:32

no dla mnie to jednak też jest poza zasięgiem. Próbowałem subów, nawet z mentorami i nie dawało to żadnych rezultatów, tylko czas traciłem. Dlatego szukam czegoś innego.


RE: Zarobienie 2zł na dzień - Oceniamy - 18-09-2015 11:37

wejdz na ranking filmów zobacz jaki jest najchętniej oglądany , zrób pod to sub sms , pospamuję na stronach gdzie jest cokolwiek o tym filmie


RE: Zarobienie 2zł na dzień - hecker37 - 18-09-2015 11:38

Może pisanie tekstów ? http://zarabiam.com/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033


RE: Zarobienie 2zł na dzień - Darven - 18-09-2015 11:48

(18-09-2015 11:37)Oceniamy napisał(a):  wejdz na ranking filmów zobacz jaki jest najchętniej oglądany , zrób pod to sub sms , pospamuję na stronach gdzie jest cokolwiek o tym filmie

Spamowanie jest czasochłonne i często nie daje żądnych rezultatów. W ogóle jak zacyznałem przygodę z SubSMS to zaczynałem na spamie Big Grin Zdobyłem jednego loeada podczas swojej kariery...


RE: Zarobienie 2zł na dzień - piotrekprorok - 18-09-2015 11:52

(18-09-2015 11:48)Darven napisał(a):  Spamowanie jest czasochłonne i często nie daje żądnych rezultatów. W ogóle jak

Yyy.. Chciałbyś zarabiać KOMPLETNIE nic nie robiąc? Tak dobrze to nie ma, bez przesady.

Poza tym kolejny bezsensowny temat. To co jest tutaj: http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279

Pozwoli Ci zarabiać po kilkadziesiąt-kilkaset zł dziennie bez żadnego problemu ale z mniejszym lub większym nakładem pracy i czasu. Nie ma tak, że nic nie robiąc czy poświęcając minutę dziennie będziesz zarabiał.

Temat zamykam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.