Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam- Konta Facebook - 1,50Zł ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam- Konta Facebook - 1,50Zł ! (/Temat-Sprzedam-Konta-Facebook-1-50Zl-121334)



Sprzedam- Konta Facebook - 1,50Zł ! - mumminos - 18-09-2015 01:53

Witajcie



Z racji tego, iż na rynku SUB / Premium SMS marnie idzie mi zarabianie4 a nie wiem jak poświecić sporą ilość wolnego czasu postanowiłem zabrać się za handel kontami facebook Tongue ilość dostępnych kont będę edytował w tym poście, będzie się ona znajdywać na ostatniej linijce Rolleyes





Kupując ode mnie konto, dostajesz profil z:

--->Weryfikacją telefoniczną.Jerk
--->Weryfikacją mailową.Cool
--->Uzupełnionym profilem w 100% (Zdjęcie profilowe,tło,miejsce zamieszkania/urodzenia,przebyt dotychczasowej nauki)Big Grin
--->Możliwością wykonania ponownej weryfikacji telefonicznej ile tylko zechcesz.Tongue


Konta są BEZ STAŻU.

Cena takiego konta to (tak, tylko) : 1,50 zł !2
Jesteś zainteresowany moją ofertą? Zapraszam Cię na Priv lub GG: 54132094


Sposoby zapłaty: Konto Bankowe,PayPal (preferuje PayPala, przelew na konto w przypadku kupna większej ilości kont)


Konta są robione od razu po złożeniu zamówienia chyba że mam je już zrobione. Zdjęcie przykładowego profilu z konta:

[Obrazek: WNVybYM.png]




ILOŚĆ KONT : 10



RE: Sprzedam- Konta Facebook - 1,50Zł ! - nicooo - 18-09-2015 10:33

Witam
Potrzebuję min 30-50-100 kont za max 2 tygodnie , jeżeli jesteś wstanie tyle wykonać odezwij się na gg 51515922


RE: Sprzedam- Konta Facebook - 1,50Zł ! - mumminos - 02-10-2015 15:11

Do Zamknięcia


Sprzedam- Konta Facebook - 1,50Zł ! - piotrekprorok - 08-10-2015 16:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.