Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
close - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: close (/Temat-close-121311)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - Dk2RR - 20-09-2015 15:05

(20-09-2015 15:02)TechByte napisał(a):  te boty macie na webbrowserach oparte tak?

Odpowiem za Mikey'a. Tak te boty są oparte na webbrowserach


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - Mikey - 20-09-2015 15:23

Bot nie jest oparty na standardowych webbrowserach jeżeli o to ci chodzi tech byte Wink


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - TechByte - 20-09-2015 16:55

to sa czy nie sa? nie chodzi mi o standardowe tylko czy na jakich kolwiek czy na requestach


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - Dk2RR - 20-09-2015 16:59

(20-09-2015 16:55)TechByte napisał(a):  to sa czy nie sa? nie chodzi mi o standardowe tylko czy na jakich kolwiek czy na requestach

Są. Jednak nie na podstawowym silniku ie, tylko na chromium.


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - Mikey - 20-09-2015 17:42

Używamy przeglądarki jak i requestow. Zapraszam do zakupu. Smile


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - Kebabinator - 21-09-2015 19:39

Nadszedł czas by wyrazić opinie o bocie. Pierwszą opcją jaką przetestowałem był token bot jak już pisałem wydajność jest rewelacyjna przy moim internecie który nie należy do najlepszych (pozdrawiam pomarańczową firmę). Kolejno zabrałem się za sprawdzanie innych opcji. Tutaj muszę zaznaczyć że pierwszego dnia było kilka drobnych problemów które po tak dobrym początku przygody z botem zmartwiły lecz muszę zaznaczyć że Mikey spisał się na medal aktualizacje wychodziły w ciągu kilku godzin co jest dużym plusem. Aktualnie bot działa bardzo dobrze większość problemów została już załatana. Co do prędkości działania Group Postera na początku miałem wątpliwości sensu używania przeglądarki a nie requestów co powoduje że jest wolniejszy. Po kilku dniach zauważyłem w czym się to zwraca, nie wyskoczyła mi żadna weryfikacja ani obrazek do wyboru a konta są dłużej żywotne Smile. Całość bota oceniam na 8+/10 ponieważ chcę aby Mikey nie siadł na laurach bo jeżeli dalej będzie wprowadzać updaty i nowości w takim tempie to myślę że ten projekt może jeszcze dużo zawojować w sercach użytkowników i przynieść dużo leadów Big Grin.
P.S
Dzięki za poradniki dołączone do bota kilka dodatkowych złotych wpada Smile
Mikey jeżeli utrzymasz tempo będę subskrybował ten program do końca mojej kariery w internetach. Cool


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - rousen - 22-09-2015 00:18

Mikey Może czas dokończyć stronę bots4.me ? Smile


FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - Mikey - 22-09-2015 07:38

(22-09-2015 00:18)rousen napisał(a):  Mikey Może czas dokończyć stronę bots4.me ? Smile

Na Twoja prośbę zrobię Smile


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - Klin - 22-09-2015 11:51

Przetestowałem, muszę powiedzieć że nie mam do czego się przyczepić. Warto zakupić ten "kombajn" od @[Mikey]

Używany z głową na pewno zwróci Wam się bardzo szybko (mowa o licencji bezterminowej za 169zł). Testowałem każdą funkcję bota, nie zawiodłem się. Szybko, sprawnie i konkretnie - czyli tak jak chciałem. Brak żadnych weryfikacji ze strony fb (bot symuluje działania zwykłego użytkownika).

Dodam że w jednej chwili dodawałem konto do grup i wyszukiwałem wartościowe grupy - jak widać możecie robić kilka rzeczy na raz bez żadnego problemu. Ogromnym plusem jest to że autor deklaruje aktualizację i rozwijanie tego projektu.

Całość oceniam na mocne 8/10

Polecam Lol



RE: FBot by bots4.me- 10 programów do zarabiania na Facebooku za 49 zł! - kyniu6 - 22-09-2015 13:48

Odpowiesz mi na te pw które wysyłam od niedzieli? Czekam na bonusy plus problem z mass mesanger