Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skan w programie pobierz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Skan w programie pobierz (/Temat-Skan-w-programie-pobierz-121305)

Strony: 1 2


Skan w programie pobierz - beRRo - 17-09-2015 15:38

Od krótkiego czasu w programie pobierz / download jest skan antywirusowy czy to ma w czymś pomóc? Bo ludzie zbyt długo oczekują na załadowanie się okna roboczego i widać że jest to coś nie do końca to co chcą pobrać.


RE: Skan w programie pobierz - Majka - 17-09-2015 15:40

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Prosimy o przywrócenie starej wersji programu.


RE: Skan w programie pobierz - szykiryki - 17-09-2015 18:35

Biję się w pierś, bo to była moja luźna propozycja rzucona w temacie, kiedy leadmore zapytało, jakie zmiany wprowadzić w pobieraniu. Wnioskowałam w ogole o odświeżenie tego programu, bo jest dość "biedny".
U mnie konwersja bez zmian, jeśli wpływa to na zarobki innych @[Leadmore] prosimy o interwencje i powrót do poprzedniego layoutu.


RE: Skan w programie pobierz - fakefejk - 17-09-2015 20:10

U mnie konwersja podskoczyła o prawie 50%. Zdecydowanie najlepszy layout od czasu Freebiz. Widocznie źle promujesz skoro kilka sekund sprawia, że się domyślają (i rozmyślają) ;-)


RE: Skan w programie pobierz - domis - 19-09-2015 09:53

Również proszę o przywrócenie poprzedniej wersji.
Jakby była możliwość jeszcze chociaż na tymczasowy split test dodać button "kontynuuj" lub "potwierdzam" itp. zamiast potwierdzenia przez zaznaczenie boxu z akceptacją regulaminu, to byłoby fajnie Wink


RE: Skan w programie pobierz - fakefejk - 19-09-2015 16:42

Po ile leadów dziennie mają osoby, które narzekają na spadek konwersji? 5?


RE: Skan w programie pobierz - mikolaj90 - 20-09-2015 09:28

Mi tam się to podoba, skanuje szybko.


RE: Skan w programie pobierz - Glexab - 20-09-2015 17:25

Mi też bardziej podoba się nowa wersja.


RE: Skan w programie pobierz - Leadmore - 21-09-2015 07:13

Cześć, może nie wiecie ale nigdy nie wprowadzamy zmian na "oko". Każda zmiana programu jest testowana w systemie A/B. Przez kilka dni (w zależności od programu i ruchu) wyświetlamy użytkownikom na zmianę dwie wersje programu np. Jedna osoba wchodzi z Waszego refa i widzi wersje ze skanem, druga widzi bez. Na koniec porównujemy wyniki i wprowadzamy lepszą. W przypadku skanu wersja ta była o 8,6% lepsza od zwykłej.


RE: Skan w programie pobierz - MonikaLeadmore - 21-09-2015 20:50

@[szykiryki] od momentu wprowadzenia tego pomysłu ogólna skuteczność w tym programie codziennie jest większa niż średnia miesięczna Wink

Thx Heart