Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? (/Temat-Czy-chcesz-w-przyszlosci-wyemigrowac-z-Polski-121299)

Strony: 1 2 3


Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - freakable - 17-09-2015 12:48

Witam!
Jest tu spore grono ludzi młodych, więc głównie do nich będzie kierowane pytanie zawarte w temacie. Czy planujecie wyjechać z Polski w poszukiwaniu pracy? Przyznam, że mnie też męczy to pytanie, gdyż jestem świeżo po maturze.


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - Raster96 - 17-09-2015 13:10

Nie, nawet jakbym miał "bidować", to wolę być z rodziną. Może kiedyś wyjadę na jakieś zbiory czy coś, ale na stałe na pewno nie. Big Grin


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - MrSlasher - 17-09-2015 13:18

Ja mam ostatni rok w technikum. Po ukończeniu szkoły prawdopodobnie przeprowadzam się do Holandii gdzie już rodzice z moim bratem sobie mieszkają. Pochodzę z przeciętnej rodziny i wiem z doświadczenia, że w Polsce żyć normalnie się nie da, od wypłaty do wypłaty, ostatnie oszczędności szły na potrzebne sprzęty, samochód, podręczniki do szkoły, ojciec prawie cały rok za granicą haruje na utrzymanie rodziny, mama w kraju za najniższą krajową. To jest jest jakaś paranoja, niektórzy mają dużo gorzej ale nie życzę nikomu takiego życia. Jeżeli Korwin wejdzie do sejmu z jakimś konkretnym wynikiem to jeszcze trochę tutaj pomieszkam i się zobaczy jak to będzie dalej wyglądało, jeżeli nie no to do widzenia Polsko Sad


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - Leos - 17-09-2015 13:22

Już rok temu wyemigrowałem do niemczech i ani trochę nie żałuję i nie zamierzam wracać dodam, że wielu znajomych już też wyjechało.


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - Karewer - 25-09-2015 08:26

6 lat w Niemczech mi wystarczy. Myślałem, że zostanę na stałe, ale jednak nie. Nie żałuję powrotu, bo mam tutaj własne mieszkanie, swoją rodzinę i wspaniałego 2 miesięcznego synka Smile


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - Armin Van Buuren - 25-09-2015 08:48

Nie wyjade. Wolę być z rodziną tutaj w kraju, za 2 lata skończe studia i mam nadzieję że znajdę pracę w zawodzie, ewentualnie pomyśle nad własną działalnością.


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - dusigrosz - 27-09-2015 08:14

Jeśli bym wyjechał, to na jakiś czas - dorobić się i wrócić. Nigdy na stałe.


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - BartekHelp - 27-09-2015 08:21

@up
Dało się tak za komuny, teraz dorobić się i wrócić to wcale nie takie łatwe. Trzeba dobrych paru lub parunastu lat na to, a wtedy coraz ciężej wracać do kraju


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - PedroD - 27-09-2015 09:28

Gdy uda mi sie zacząć na dobre z inwestycjami. Tak zamierzam wyjechać z Polski. W rejonie gdzie mieszkam 60% mieszkańców siedzi w domach i myśli jak przeżyć z dnia na dzień.

Politycy mówią "Polska nie jest ruiną". Dosłownie nie jest, lecz finansowo i gospodarczo tak.

Zza granicą jeśli i jak wyjadę zamierzam otworzyć własny biznes.
Z ręką na sercu żal będzie wyjeżdżać z tego kraju, zostawiając rodzinę lecz nie tu jest moje miejsce. Nie w kraju zakłamania..

Zapewne wielu przeczyta to i pomyśli że kolejny chętny na zasiłek zza granicą. Otóż nie. Wiem i rozumiem aby zdobyć szacunek oraz osiągnąć coś w życiu trzeba poszerzać swoją wiedzę oraz ciężko pracować. Tyczy się to i prac fizycznych jak i "online".

Tak kika słów odemnie. Moja perspektywa Polski i tego co się dzieje. Proszę bez hejtów, to jest moje zdanie. Pamiętaj ty możesz mieć inne, osobne i odmienne.


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - nokira - 27-09-2015 12:27

Kończę studia po których w tym kraju ciężko będzie o pracę, w Niemczech, Stanach zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji spokojnie można znaleźć ale nie zamierzam emigrować z kraju. Możliwe, że zmienię rodzinne miasto ale nie kraj.