Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherski AS :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherski AS :) (/Temat-Bukmacherski-AS-121291)

Strony: 1 2


Bukmacherski AS :) - handballmaster - 17-09-2015 08:00

Cześć mam na imię Dawid. Mam zamiar zarobić duże pieniądze na Bukmacherce Smile wiem że nie będzie łatwo ale liczę na pomoc bardziej doświadczonych ode mnie Smile
Typuję Siatkówkę oraz Piłkę Ręczną Smile

Typ na dziś to Piłka Ręczna FRANCJA LNH Division 1

Mecz Pomiędzy:
Dunkerque -Montpellier AHB {TYP 2 Kurs 2.50}

Dlaczego Taki Typ ??
1. Montpellier Wygrało ostatnie 3 mecze z Dunkerque z dużą przewagą.
2. Bilans zwycięstw na wyjazdach jest korzystniejszy dla Montpellier.

Analiza:
Moim zdaniem dojdzie do bardzo ciekawego wyrównanego meczu pomiędzy tymi dwoma drużynami. Dla obu drużyn to będzie ważny mecz. Motywacja będzie po stronie Dunkerque gdyż ona przegrała większość meczów z Montpellier oraz ostatnie ligowe spotkanie z Cesson (23:25). Mimo wszystko myślę że wygra mój typ Smile


RE: Bukmacherski AS :) - xavi512 - 17-09-2015 16:50

Bukmacherka to ciężki kawałek chleba. Życzę powodzenia. Wink


RE: Bukmacherski AS :) - handballmaster - 17-09-2015 17:22

Tak zdecydowanie Big Grin dziękuję Smile


RE: Bukmacherski AS :) - Lotheo - 17-09-2015 18:13

Ciężki, ale jaka radocha jak wejdzie kupon nawet za kilka zł Smile

Powodzenia. Będę obserwował Smile


RE: Bukmacherski AS :) - handballmaster - 17-09-2015 21:35

No tak niestety nie udało się ty razem Dunkerque wygrywa z Montpellier 30:26 (-10zł).
Bilans -10 Smile Jeszcze dużo pracy przede mną Smile


RE: Bukmacherski AS :) - hypocrisy - 18-09-2015 10:09

Będę zaglądał, typujesz dwie dyscypliny które ubóstwiam i staram się na bieżąco śledzić, więc może coś podłapię przy okazji ;p
U jakiego buka stawiasz?


RE: Bukmacherski AS :) - Toskan - 18-09-2015 10:36

Nie to zebym sie czepial, ale czytajac Twoja analize to nawet grosza bym nie postawil. Nie wiem czy sie spieszyles, ale jesli to byly jedyne argumenty jakimi sie sugerowales, to rzeczywiscie dluga droga... Wink powodzenia zycze i wytrwalosci Wink


RE: Bukmacherski AS :) - full2000 - 18-09-2015 10:53

Powodzenia! Smile


RE: Bukmacherski AS :) - Kurus92 - 18-09-2015 11:38

Otóż to,tak jak ktoś wcześniej wspomniał-analiza co najmniej słaba.
Zajmuje się bukmacherką kilka dobrych lat i podstawą analizy jest przejrzenie składów (kontuzje,osłabienia itd),sytuacja drużyny,miejsce w tabeli,inne ewentualne rozgrywki w jakich bierze udział,w tenisie czy piłce nożnej nawet pogoda (głównie przy typowaniu poniżej/powyżej dana ilość goli).
Mimo wszystko życzę powodzenia! Smile


RE: Bukmacherski AS :) - handballmaster - 18-09-2015 16:07

Głównie stawiam na sts i Bet365 Smile
Dziękuję za porady Panowie Smile tak śpieszyłem się troszeczkę Smile
Dzisiaj postaram się zrobić lepszą Big Grin

To tak wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy MKB-MVM Veszprém a Orlenem Wisłą Płock.
Moim Typem Będzie Wisła Płock (kurs 5.00) który uważam za mocno przesadzony.
Po Pierwsze Wisła Płock jest bardzo mocną drużyną u siebie wygrywała miedzy innymi z takimi drużynami w Lidze Mistrzów jak Barcelona(Zdobyła Ligę Mistrzów 14/15) Vardar Skopjie(1/8 Finału Ligi Mistrzów 14/15) Czy Flensburg (3 miejsce Liga Niemiecka 14/15). Wisła Płock jak na razie zajmuje 3 miejsce w PGNIG Superlidze mówię na razie gdyż dwie pierwsze drużyny mają odpowiednio 1 i 2 mecze więcej.
Wisła Płock na ten moment jest w świetnej formie. A co najważniejsze bramkarz i skrzydłowi są w znakomitej dyspozycji.
Jeśli chodzi o Veszprem to gromią swoich rywali w Seha League zajmują tam trzecie miejsce mając jeden mecz mniej od 1 i 2 miejsca. Veszprem jest jednym z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów także to będzie bardzo ciężki mecz dla Wisły Płock.