Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada apki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada apki (/Temat-Blokada-apki-121276)

Strony: 1 2 3


RE: Blokada apki - damko123 - 16-09-2015 21:12

Ludzie zglosili Ci apke i tyle


RE: Blokada apki - asiorek - 16-09-2015 21:13

spamowałeś domena drugiej apki to wystarczy ;d jeśli tokeny szły na apke 2 to własnie tą apke ci zbanowali Smile


RE: Blokada apki - prololex - 16-09-2015 21:14

1 zasada - nie promuj apki na tokenach które masz, bo pójdzie szybki ban lub zmiana statusu na niepubliczna ( ja tak miałem )
Jest miejsce na apelacje ale czy ktoś to czyta? Chyba nie Big Grin


RE: Blokada apki - chomik3 - 16-09-2015 21:17

No to jak nałapać tokenów? Na grupach ciężko teraz, mało co wpada.


RE: Blokada apki - damko123 - 16-09-2015 21:20

chyba sobie zartujesz, myslisz ze ktos Ci zdradzi swoje sposoby na zbieranie tokenow? apki i tak juz macie za pol-darmo to ruszcie glowami, duzo nie potrzeba.


RE: Blokada apki - chomik3 - 16-09-2015 21:25

W sumie nie liczyłem na rybę a na wędkę tj naprowadzenie chociaż a nie podanie gotowca na tacy.


RE: Blokada apki - prololex - 17-09-2015 06:17

(16-09-2015 21:25)chomik3 napisał(a):  W sumie nie liczyłem na rybę a na wędkę tj naprowadzenie chociaż a nie podanie gotowca na tacy.

Najłatwiej - Fanpage.


RE: Blokada apki - piotrekprorok - 17-09-2015 06:37

Cytat:spamowałeś domena drugiej apki to wystarczy ;d jeśli tokeny szły na apke 2 to własnie tą apke ci zbanowali
Cytat:1 zasada - nie promuj apki na tokenach które masz, bo pójdzie szybki ban lub zmiana statusu na niepubliczna ( ja tak miałem )

Możliwe że tak się komuś przytrafiło ale to raczej jednorazowy przypadek Smile Od xx miesięcy promuje jedne apki innymi apkami i nie sądze aby to miało jakikolwiek wpływ na banowanie ich.


RE: Blokada apki - prololex - 17-09-2015 11:00

(17-09-2015 06:37)piotrekprorok napisał(a):  
Cytat:spamowałeś domena drugiej apki to wystarczy ;d jeśli tokeny szły na apke 2 to własnie tą apke ci zbanowali
Cytat:1 zasada - nie promuj apki na tokenach które masz, bo pójdzie szybki ban lub zmiana statusu na niepubliczna ( ja tak miałem )

Możliwe że tak się komuś przytrafiło ale to raczej jednorazowy przypadek Smile Od xx miesięcy promuje jedne apki innymi apkami i nie sądze aby to miało jakikolwiek wpływ na banowanie ich.

Dziwne, tylko raz promowałem z jednej apki, ruch na tą samą apkę i zablokowali mi domenę tej apki i wyłączyli na niepubliczną jak pisałem wyżej 4


RE: Blokada apki - warinka - 17-09-2015 11:29

Mi poszła wczoraj większa aplikacja. Zero jakiejkolwiek informacji czy coś. Po prostu przy postowaniu "Application Deleted", a w panelu developera pustka :/

Wydaje mi się, że to wszystko sprawdza jakiś algorytm typu:
if 10 zgłoszeń then sprawdź aplikację;
if sprawdzanie zakończone z sukcesem then przepuść aplikację;
if przepuszczam aplikacje then dodaj ją do niepewnej listy;
else podczas sprawdzania wykryto spam then zablokuj aplikację/usuń prawa itp;

dobra aplikacja przeszła, ale dostaje znów reporty
schemat może wyglądać tak samo, ale np przy 5 sprawdzaniu aplikacji algorytm dodaje ją do niepewnej listy po raz 5 i wtedy może być taki warunek:
if 5 raz na niepewnej liście then wyślij informacje do człowieka w dziale security;

wtedy John dostaje info takie i takie, sprawdza w jaki sposób aplikacja jest wykorzystywana, a następnie ją blokuje czy tam usuwa.

Wydaje mi się, że można przejść pod radarami algorytmu kilka razy, ale tylko do czasu.
Oczywiście wszystkie cyferki powyżej są wyssane z palca, po prostu chcę się podzielić w jaki sposób może to wszystko działać. To mogłoby tłumaczyć dlaczego jedna aplikacja padnie po kilku dniach, a druga po miesiącu czy dłużej.
Wszystko opiera się na zgłoszeniach, które dostaje system, a głównie na tym ile ich dostaje.
Im częściej aplikacja otrzyma minimum zgłoszeń potrzebnych do sprawdzenia tym szybciej trafimy na warunek, który odeśle aplikacje do człowieka, a ten będzie bezlitosny Wink