Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marzenie o życiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Marzenie o życiu (/Temat-Marzenie-o-zyciu-121267)

Strony: 1 2 3 4


Marzenie o życiu - Arkadio1994 - 16-09-2015 16:06

Realizacja marzenia o życiu, własnym życiu, brzmi pięknie aczkolwiek tajemniczo...

Dla rozwiania tajemniczości już tłumaczę.
Ci co mnie znają wiedzą co nieco na mój temat, ale też nie za wiele Big Grin
Mam 21 lat i strasznie zaczyna mnie irytować mieszkanie "na garnuszku" rodziców. Nie powiem, że nie ma to swoich plusów, zawsze gotowy obiadek, uprane skarpetki i gatki, nie przejmuje się tym, że muszę iść zrobić zakup by mieć co jeść, no ale bądźmy szczerzy "ILEŻ TO MOŻNA TAK ŻYĆ??!!". Dlatego też chcę zmian, ale żeby takich zmian dokonać trzeba niestety mieć pieniądze. Chciałbym do końca przyszłych wakacji zarobić taką sumkę by móc się wyprowadzić, ale i zarazem zarabiać taką miesięczną pensję by było mnie na to po prostu stać.

Do tej pory jakieś tam groszaki zarobiłem, ale tak jak napisałem, były to groszaki.
Nie mam określonej sumy jaką chcę zarobić, przez ten rok. ale miesięcznie pod koniec mojego "planu" chciałbym zarabiać około 2-2,5tyś zł na miesiąc, marzenie, kolejne jak by nie patrzeć.

Co do tej pory zrobiłem? Cóż inwestowałem drobne sumki w programy HYIP związane z BTC, troszke skracałem, teraz dodatkowo próbuje swoich sił w Trafficmonsoon (Wszedłem z polecenia znajomego, Pozdro dla użytkownika studziak Big Grin)

Na dzień dzisiejszy, jako początek podaje stan wszelkich kont:
Portfel BTC: 0.024BTC
Paypal: 2,04zł
Trafficmonsoon: 0.406$
(serwisy inwestycyjne)
btcflex: 0.097 BTC
perfecthash: 0.012 BTC
ore-mine: 0.031 BTC
Skracaczy nie będę podawał bo są to zbyt niskie sumy Big Grin
Tak więc zapraszam do lektury Smile
Ps. Prosiłbym o nie pisanie komentarzy w stylu "Na sub smsach zarobiłbyś to bez problemu już teraz. Sprostowanie: Nie kręci mnie zarobek na zasadzie "Ktoś straci ja zyskam" Nie chce nikogo naciągać by zarobić.

Ps2. Chciałbyś mi pomóc w realizacji marzeń? To nie takie trudne. Wystarczy ze raz dziennie wejdziesz w link podany niżej i klikniesz w któryś z linków do skracaczy, albo we wszystkie Big Grin poświęcisz około minuty, a mi pomożesz w realizacji marzenia Smile (oczywiscie jak zostawisz komentarz że wyklikales, to łapka też będzie jako podziękowanie )
Oto link: http://zarabiam.com/Temat-AKTUALNE-Kliki-za-kliki-121122


RE: Marzenie o życiu - CraftRidersPL - 16-09-2015 17:04

ciekawe, będę śledził Tongue


RE: Marzenie o życiu - xllukaszlx - 16-09-2015 17:13

Również będę zaglądał. Kliknąłem wszystkie linki Smile Powodzenia!


RE: Marzenie o życiu - Okazzi - 16-09-2015 17:26

Powodzenia, trzymam kciuki Smile


RE: Marzenie o życiu - mikuss - 16-09-2015 17:38

Również będę zaglądał. Powodzenia!


RE: Marzenie o życiu - Arkadio1994 - 16-09-2015 20:53

Podsumowanie: Dzień pierwszy

Bardzo miło mi się zrobiło gdy zobaczyłem kilka pozytywnych postów w temacie, jak i za miłe wiadomości na priv Smile
Ale pora podsumować dzisiejszy dzionek. Mysle że właśnie w tych granicach 21-22 będę pisać podsumowania.
Cóż, nie wydaje mi się że będę opisywać co robiłem przez cały dzień bo nic nie robię takiego by byłe to godne publikowania Smile
Tak więc do rzeczy:
Stan kont:
Portfel BTC: 0.026BTC
Paypal: 2,04zł
Trafficmonsoon: 0.429$
(serwisy inwestycyjne)
btcflex: 0.097 BTC
perfecthash: 0.012 BTC
ore-mine: 0.031 BTC

pozdrawiam wszystkich Smile



RE: Marzenie o życiu - nitram - 16-09-2015 21:07

Może napisz na czym zarabiasz i jakie masz plany w zarabianiu, masz jakieś oszczędności oprócz tego co widać w postach ?


RE: Marzenie o życiu - Arkadio1994 - 16-09-2015 21:17

1 post cytat: "Co do tej pory zrobiłem? Cóż inwestowałem drobne sumki w programy HYIP związane z BTC, troszke skracałem, teraz dodatkowo próbuje swoich sił w Trafficmonsoon "
Stąd mozna wywnioskować co robie, albo raczej na czym zarabiam.

Plany w zarabianiu?
Również 1 post się kłania napisałem że chciałbym w miesiącu zarabiać około 2-2,5tyś zł Nie sądze by przy sumach groszowych, na miano 1-2zł dziennie wypisywać za każdym razem: 2/2500zł Bo to raczej według mnie nie bedzie miało sensu.


Odp: Marzenie o życiu - Radiant - 17-09-2015 11:04

O kolego widzę, że mamy to samo marzenie. Smile

Powodzenia!


RE: Marzenie o życiu - xllukaszlx - 17-09-2015 16:17

Ja tam celuje w 15k - 20k miesięcznie. Jak mierzyć, to wysoko Tongue P.S. Zjem obiad i klikam Ci w linki Wink