Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrześniowy restock + informacje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Wrześniowy restock + informacje! (/Temat-Wrzesniowy-restock-informacje-121251)

Strony: 1 2 3


Wrześniowy restock + informacje! - FireGifts.pl - 16-09-2015 08:31

Witam

Wrześniowy restock odbędzie się w niedzielę 27 września, czyli już niewiele czasu zostało na zbieranie punktów! Smile

Restock odbędzie się między godziną 19 a 23! Smile

Posiadacze kont fire premium zostaną poinformowani o porze restocka (+/- 2/3) godzinę szybciej, a powiadomienia powinni szukać we właściwej zakładce na stronie. Smile

Lista nagród jest już w 90 % ustalana, dzisiaj dodam brakujące zdjęcia a do piątku pojawi się jeszcze jedna nowa nagroda na liście.

Napiszę również, że jak widzicie korzystamy z Waszych propozycji, ale przeglądając wątek na wrześniowy restock byłem trochę rozczarowany, bo niektórzy wrzucają swoje propozycje dla "beki" albo z kosmosu, czym tylko zaśmiecają miejsce wymiany zdań. Proszę o trochę powagi Smile

Informacje

Z powodu drobnych problemów zdrowotnych naszego programisty mamy spore opóźnienie, ale cały czas działamy. Smile Dzisiaj pisałem teksty, które będę na stronie głównej, wkrótce zajmiemy się przenoszeniem danych.

Na pewno zrobimy przerwę serwisową, ale o niej poinformujemy odpowiednio szybciej, a straty punktowe będziemy wyrównywać dodatkowymi zadaniami Smile

Watson


RE: Wrześniowy restock + informacje! - Zordi - 18-09-2015 14:54

takie fajne nagrody mam nadzieję, że pojawią się również na aukcjach bo nie wiem czy dam radę być na restocku Sad


RE: Wrześniowy restock + informacje! - xavi512 - 19-09-2015 12:38

Serwis znów tętni życiem i to najbardziej cieszy użytkowników. Szybka wysyłka to też dodatkowy plus.
Przydałoby się częściej wprowadzać inne nagrody dla Standard, tak jak jest dla Premium i Fire Premium. Bo większość jest podobna od dłuższego czasu.
I na aukcjach może z 2 lepsze nagrody typu powerbank, piłka, głośnik, słuchawki itd.


RE: Wrześniowy restock + informacje! - Earner_XD - 21-09-2015 06:43

(19-09-2015 12:38)xavi512 napisał(a):  Serwis znów tętni życiem i to najbardziej cieszy użytkowników. Szybka wysyłka to też dodatkowy plus.
Przydałoby się częściej wprowadzać inne nagrody dla Standard, tak jak jest dla Premium i Fire Premium. Bo większość jest podobna od dłuższego czasu.
I na aukcjach może z 2 lepsze nagrody typu powerbank, piłka, głośnik, słuchawki itd.

Jak najbardziej wszystko super!! Smile


RE: Wrześniowy restock + informacje! - Matheo249 - 21-09-2015 14:15

Ja również z niecierpliwością czekam na aukcje z lepszymi nagrodami takimi jak np. dron czy smartwatch Cool


RE: Wrześniowy restock + informacje! - Chickenho - 23-09-2015 10:06

A może mi jakiś chicken przybliżyć taki restock? Kto pierwszy ten lepszy?


RE: Wrześniowy restock + informacje! - Matheo249 - 23-09-2015 21:58

(23-09-2015 10:06)Chickenho napisał(a):  A może mi jakiś chicken przybliżyć taki restock? Kto pierwszy ten lepszy?

Tak, tutaj znajdziesz potrzebne informacje: http://firegifts.pl/faq.php


RE: Wrześniowy restock + informacje! - Chickenho - 25-09-2015 08:38

@Up

Dzięki :> Chicken


RE: Wrześniowy restock + informacje! - rayden - 27-09-2015 20:07

Ale strone zlagowało!


RE: Wrześniowy restock + informacje! - Matheo249 - 27-09-2015 20:08

Wygrałem laser Big Grin Ale faktycznie strona bardzo muliła po wpisaniu kodu.