Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zalozyc,utrzymac, prowadzic fake konto fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zalozyc,utrzymac, prowadzic fake konto fb (/Temat-Jak-zalozyc-utrzymac-prowadzic-fake-konto-fb-121248)



Jak zalozyc,utrzymac, prowadzic fake konto fb - MastaBlasta - 16-09-2015 07:36

hej, wiem ze bylo troche tego na forum, jednak nadal czuej ze wiem za malo w tym zakresie. chodzi o to jak zakladac konta fake na fb, mam 1 komputer, 1 siec - co dalej?

- mam kupic polskie pryw proxy i zmieniac ip? przy roznych logowaniach? czy to wystarczy? czy trzeba cos wiecej?
problem tyczy sie weryfikacji tozsamosci - wszystko co robic aby tego uniknac?

nie wiem czy samo proxy wystarczy, czyli ze mam inne ip na rozne konta?
jak tak jakei proxy poleciacie - stosunkowo tanie, na ktorych nie ma innych fakowców z faceooka...


RE: Jak zalozyc,utrzymac, prowadzic fake konto fb - zet01 - 16-09-2015 08:02

ja mam 3 fake konta, kazde po ponad 1k znajomych + pare mniejszych stazowych i jade bez proxy na tym samym ip, z doswiadczenia wiem ze nie mozna przesadzac z dodawaniem znajomych (jak Tobie proponuja znajomosc to ok) no i nie przesadzaj z dodawaniem do grup


RE: Jak zalozyc,utrzymac, prowadzic fake konto fb - MastaBlasta - 16-09-2015 14:30

to nie wystarczy... ja nikogo nie dodaje i do grup nie dodaje. dostaje bany za postowanie. a ile masz kont? czy jak np chce miec kilka to jak zmieniam ip to facebook nie wykryje tego, znaczy tak, dokladnie mówiąc jak zrobic by prowadzić 2 konta i dla facebooka byc widzianym jako 2 inne osoby? ( z nie tego samego urządzenia korzystające - jesli facebook widzi jakie urządzenie dokladnie po jakims id;;; oraz nie ta sama lokalizacja...) jak to zrobic wystarczy proxy prywawtne czy tp za malo?


RE: Jak zalozyc,utrzymac, prowadzic fake konto fb - Corso - 16-09-2015 15:13

używaj tych kont w trybie inocgnito Smile To ważne