Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEcodziennik v.2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEcodziennik v.2 (/Temat-NIEcodziennik-v-2-121241)

Strony: 1 2


NIEcodziennik v.2 - MoneyNinja - 15-09-2015 22:53

Hej witajcie nie będę się zbytnio rozpisywał. Powiem tylko tyle że mam 17 lat i zarabianiem w internecie zajmuje się od ok.2 wiosen. Jak sama nazwa tematu wskazuje jest to mój drugi dziennik a raczej "NieCodziennik", nazwa ta wiąże się z tym że nie obiecuje wam że codziennie będę tutaj coś pisał Smile. Jak wspomniałem mam 17 lat i w przyszłym roku będę mieć 18 a więc imprezaimpreza, prawko, samochód i inne wydatki Jerk. Na to wszystko trzeba wziąć pieniądze dlatego wkraczam do internetów... a i żeby było jasne, nie jestem w tym zielony bo w sumie w 2015 roku zarobiłem niecałe 7 tys złotych #sztos.

Na jakich serwisach zarabiam:
- Eforsa.pl/Hotcash.pl

Źródła zarobku:
- 2 strony internetowe

Cel na Listopad: 70/1000zł

Cele bonusowe: Jerk
- Wstawać o 7:30 i kłaść się spaść o 23:30


RE: NIEcodziennik v.2 - czarnykarol - 15-09-2015 23:24

Powodzenia! i dużych zarobków na ostrą impreze życzę Big Grin

Co do TM zapraszam do mojego dziennika Wink


RE: NIEcodziennik v.2 - MoneyNinja - 01-11-2015 00:28

#1 01.11.2015

1 listopada, jak gdzieś już wcześniej wspominałem od tego dnia zamierzałem wrócić do zarabiania w internecie z pełną mocą i na poważnie. Wracam również do mojego NIEcodziennika, chociaż biorąc po uwagę to że ostatnio pisałem tu gruubo ponad miesiąc temu to może powinienem nazwać go NIEcomiesięcznik (?) facepalmbekaimpreza. Moim celem jest systematyczne zwiększanie zarobków a także źródeł wejść na moje strony internetowe.
Ogólnie pierwsza strona to dość popularna nisza, która wcześniej przyniosła mi całkiem przyzwoity zarobek, problem jest tylko taki że trzeba wyróżnić się przynętą od innych Wink
Druga strona - na którą baaaardzo liczę że przyniesie spory i pasywny dochód jest jeszcze nie dokończona ale mam nadzieję że ruszę z nią w miarę szybko. Zamierzam podejść do niej bardzo profesjonalnie i nie chce robić tego na szybko i byle jak. Trzymajcie kciuki Tongue Pozdro i trzymaj się ramy, to się nie posramy! Jerk

Zarobek 1.11 - in progress
0zł



RE: NIEcodziennik v.2 - robisx - 01-11-2015 07:43

Powodzenia Wink


RE: NIEcodziennik v.2 - full2000 - 01-11-2015 19:12

Podobają mi się te cele bonusowe Smile Powodzenia!


RE: NIEcodziennik v.2 - MoneyNinja - 01-11-2015 22:10

#1.1 01.11.2015

Dzisiaj jak wiemy święto a więc oprócz siedzenia przed kompem były inne sprawy do załatwianie jednak udało mi się znaleźć czas... może nie na samo zarabianie ale na ulepszania swoich stron. Niestety - albo stety Jerk - zacząłem robić stronkę pod 3 nisze, napisałem niestety ponieważ jeszcze nie dokończyłem ostatnich dwóch Angry facepalm. Mam nadzieję że uda mi się ogarnąć to w jak najszybszym czasie bo zegar tyka a cel to 1000zł w listopadzie LolLolLol

Cieszę się bo wpadł mi dzisiaj na HC lead ze starej niszy Smile O dziwo wczoraj wpadło mi 40 zł impreza ale nie wpisuje bo skoro napisałem że zarobek z listopada to słowo się rzekło i jest zarobek z listopada Jerk2

Zarobek 1.11:
12.50 zł
Do celu listopadowego:
12.50zł/1000zł

Pozdrawiam!


RE: NIEcodziennik v.2 - dzejkobs - 01-11-2015 22:18

Powodzenia Wink Będę obserwował


Odp: NIEcodziennik v.2 - mintek14 - 02-11-2015 00:53

A jak tam cel bonusowy ? Big Grin

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: NIEcodziennik v.2 - MoneyNinja - 02-11-2015 23:38

#2 02.11.2015

Dzisiaj tylko praca, która zaprocentuje w przyszłości a więc 3 stronka, już gotowa w ok. 60% Smile

W międzyczasie już wpadł 2 lead na nowej niszy 7.50 eforsa.pl Smile Bez żadnego spamu i promocji. Popracuje nad nią i dopiero mysle ze tak od 15 listopada bez wymowek powinny mi wpadac dniowki 50zł+ i na to liczę Jerk

Zarobek 2.11:
7.50 zł
Do celu listopadowego:
20zł/1000zł

Co do celu bonusowego, nie udało mi się wczoraj i dziś pójść spać o 23:30, liczę jednak że wstane o 7:30 bo dziś mi się to udało Big Grin

Wielkie POZDRO!


RE: NIEcodziennik v.2 - MoneyNinja - 04-11-2015 00:13

#3 03.11.2015

Niestety dzisiaj przez obowiązki szkolne zarabianie i wszystko co z nim związane zeszło na 2 plan Sad
Rano nauka a później do 19 w szkole. Jutro niestety pewnie będzie podobnie i dopiero w czwartek znajdę więcej czasu SadSad

Mimo to nie poddaje się i cały czas wierzę że miesiąc zakończę z wynikiem 1000zł+Lol

Dzisiaj z automatu wpadło aż 37,5zł Huh na HC

Zarobek 3.11:
37.50 zł
Do celu listopadowego:
57.50zł/1000zł

A cel bonusowy? Znowu (jak widać) nie udało mi się pójść spać o 23:30, natłok zajęć na to nie pozwolił Undecided Cieszę się jednak że udaje mi się wstawać o 7;30 a to najwazniejsze Idea

Wielkie POZDRO!