Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paczka E-Whoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Paczka E-Whoring (/Temat-Paczka-E-Whoring-121232)



Paczka E-Whoring - war43 - 15-09-2015 20:29

1.Nazwa przedmiotu : Paczkę zdjęć pod E-Whoring
2.Opis przedmiotu :
Potrzebuję paczki zdjęć JEDNEJ dziewczyny.
Interesuje mnie paczka minimum 60 zdjęć, z czego przynajmniej 30 musi być w ubraniu oraz przynajmniej 20 musi być nagich.
Ważne jest dla mnie to, żeby dziewczyna miała w sobie coś nietypowego, co przykuwa uwagę (Najlepiej, żeby były to niebieskie włosy)
Mile widziane są także filmy z tą dziewczyną.
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : Temat / PW
5.Cena :
5zł (minimalna paczka)
W przypadku większych paczek (szczególnie tych z filmami) cena podlega dużej negocjacji.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Paczka E-Whoring - Shadow271 - 15-09-2015 20:37

(15-09-2015 20:29)war43 napisał(a):  5.Cena :
5zł

Nie wiem jaka dziewczyna Ci się "sprzeda" za 5zł


RE: Paczka E-Whoring - war43 - 15-09-2015 21:29

Nie wiem, czy na prawdę nie zrozumiałeś o co mi chodzi, czy po prostu chciałeś, żeby mój temat stał się popularniejszy, ale w każdym razie dziękuję Big Grin


Paczka E-Whoring - surfer0700 - 15-09-2015 23:13

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.