Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! (/Temat-Sprzedam-strone-TotalnaBeka-pl-Automat-SZYBKO-TANIO-121227)



Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - tribler - 15-09-2015 18:15

1.Nazwa przedmiotu : Strona TotalnaBeka.pl
2.Opis przedmiotu :
Witam, chciałbym sprzedać stronę TotalnaBeka.pl
Domena ważna jest do 2016-03-06

Serwis z obrazkami postawiony na skrypcie TenTego którego troszeczkę przerobiłem.
Serwis prowadzony jest już jakoś 2-3 tygodnie.
Stronka to 90% Automatu! Obrazki same są przenoszone z poczekalni na główną!
Wszystko ustawiasz w Panelu Admina.


Domena posiada dobrą pozycję w Google
Strona posiada dziennie jakieś 20-30 odwiedzin.
Chciałbym zaznaczyć że obrazków nie dodawałem przez jakiś tydzień.
Czasem zdarzy się że ktoś doda obrazek, lecz dużo tego nie ma Big Grin
Do promowania strony używałem Viralek Facebook, miałem po 300-400 wejść dziennie.

3.Zdjęcia :
4.Kontakt :GG:12719941
5.Cena :100zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - tribler - 16-09-2015 16:34

Cena Opuszczona na 90zł Potrzebuję szybko pieniędzy Big Grin


RE: Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - Styler - 16-09-2015 16:54

"Błąd połączenia z serwerem"


RE: Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - nitram - 16-09-2015 17:42

chcesz sprzedać tylko domenę czy całą stronę ze skryptem i treścią, obrazkami, hostingiem ?
Póki co strona chyba nie działa, przynajmniej tak to u mnie wygląda.


RE: Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - warinka - 16-09-2015 20:24

Czemu to sprzedajesz Wink


RE: Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - yogi1991 - 16-09-2015 22:26

Jeśli sprzedajesz całą stronę z skryptem oraz treścią to daj znać na pw.


Sprzedam stronę TotalnaBeka.pl Automat SZYBKO! TANIO! - Klin - 28-10-2015 16:55

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.