Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieskończenie wiele numerów telefonów z USA - jak to wykorzystać do zarobku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Nieskończenie wiele numerów telefonów z USA - jak to wykorzystać do zarobku? (/Temat-Nieskonczenie-wiele-numerow-telefonow-z-USA-jak-to-wykorzystac-do-zarobku-121202)



Nieskończenie wiele numerów telefonów z USA - jak to wykorzystać do zarobku? - Androoo - 15-09-2015 13:22

Mam nieograniczoną ilość aktywnych numerów telefonów z USA, mogę odbierać rozmowy, smsy, voicecalls itp - jak mógłbym to wykorzystać do zarobku?
Zastanawiałem się nad tworzeniem kont społecznościowych Facebook, YT i sprzedawaniem ich jako PVA ale na to trzeba poświęcić dużo czasu...
Macie jakieś pomysły?


RE: Nieskończenie wiele numerów telefonów z USA - jak to wykorzystać do zarobku? - KegMan - 16-09-2015 15:43

Wiele osób zakładając konto na jakiejś stronie musi zweryfikować swój numer telefonu. Zdarzają się przypadki, że numer był już wcześniej użyty do weryfikacji innego konta. Możesz więc takim osobom zaoferować weryfikacje z jednego z twoich numerów za np. 50 groszy.