Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Lockerz leci sobie w kulki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Czy Lockerz leci sobie w kulki (/Temat-Czy-Lockerz-leci-sobie-w-kulki-1212)



Czy Lockerz leci sobie w kulki - rubik - 28-01-2010 21:42

nie wiem czy dobry dział, ale Lockerz sobie jednym słowem jaja robi ..

Thank you for telling us about instances in your account of past violations of Lockerz? terms and conditions.

Unfortunately, we reviewed your account and determined that your cheating was more frequent and substantive than you acknowledged. Because you did participate in our Amnesty Week, we will not remove all of your PTZ. Instead you will lose not only the PTZ you admitted were wrongfully earned, you will also lose any PTZ that Lockerz found to be illegitimate. You should see the adjustment reflected in your account balance by next week.

Going forward, if we find further violations, Lockerz will terminate your membership and, regretfully, close your account.

We want to thank you again for being part of Lockerz during our beta stage and for working with us as we strive to create a community based on fairness and respect.

Sincerely,

Najpierw nie usuwają PTZ, piszą że ok. itd., a teraz jakieś wonty mają ..

Co o tym myślicie ??


RE: Czy Lockerz leci sobie w kulki - gutekintruz - 28-01-2010 22:03

Kiedy dostałeś tego e-maila?


RE: Czy Lockerz leci sobie w kulki - rubik - 28-01-2010 22:04

przed chwilą ;/


RE: Czy Lockerz leci sobie w kulki - Dyzmator - 28-01-2010 22:11

dziwne , a oszukiwałeś cos?


RE: Czy Lockerz leci sobie w kulki - rubik - 28-01-2010 22:13

nom ;p, ale wziąłem udział w Amnesty Wink

Na restocku dla Z-List, a właściwie po nim wysłali mi mail-a że nie mogłem brać w nim udziału xD

W grudniowym łapłem 50$ Wink a teraz cóś takiego ...

zbannują mi konto ??


RE: Czy Lockerz leci sobie w kulki - Dyzmator - 28-01-2010 22:18

może napisz do nich o co chodzi dokładniej i wprost zapytaj czy czeka Cie ban; p Ale jak widzę napisali to będą spoglądać w przyszłośc twojego konta i jak znowu będziesz oszukiwał to Cie zbanują , Wiec chyba nie dostaniesz bana jak na razie;p


RE: Czy Lockerz leci sobie w kulki - Tech - 29-01-2010 13:06

No przecież napisali jasno, że cię nie zbanują, tylko odejmą ci punkty za wszystkie oszustwa. Z tego meila wynika też, że zgłaszając się do amnestii troszkę przekłamałeś o swoich oszustwach i nie powiedziałeś im wszystkiego. Stąd cała ta sprawa.


RE: Czy Lockerz leci sobie w kulki - rubik - 29-01-2010 13:48

hehe, troszeczkę, hmmm, za dobrze powiedziane ;p