Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficmonsoon - podwójne konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Trafficmonsoon - podwójne konto (/Temat-Trafficmonsoon-podwojne-konto-121196)



Trafficmonsoon - podwójne konto - Pawel091 - 15-09-2015 11:33

Chciałem zainwestować część moich pieniędzy zarobionych w internecie i wypróbować Trafficmonsoon. Zarejestrowałem się, wszystko grało, ale następnego dnia po zalogowaniu wyskoczył mi komunikat "Blocked account/Double accounts". Całe szczęście nie zdążyłem nic zainwestować.
Domyślam się przyczyny bana - w ciągu ostatnich miesięcy szukałem różnych stron do zarabiania i rejestrowałem się na nich, w większości przypadków kończąc na tym swoją działalność.
Nie jestem w stanie przypomnieć sobie pierwszego loginu, a w wykorzystywanych przeze mnie skrzynkach mailowych nie ma nic od Trafficmonsoon - pewnie wiadomość została usunięta po 30 dniach pobytu w folderze spam.

Jest jakiś sposób, by odzyskać pierwsze lub drugie konto?


RE: Trafficmonsoon - podwójne konto - rafi213 - 15-09-2015 11:55

OJ cieżka sprawa , support ci nie pomoze jesli nawet nie pamietasz pierwszego loginu, chociaz mozesz sprobowac do nich napisać z wjasnieniem jak powyżej i z prośbą o wykasowanie 2 kont.
Najlepszym rozwiązaniem jesli chcesz dalej zarabiać w TM, bedzie załozenie konta na kogos z rodziny ale tez musi być warunek że masz zmienne IP albo zmieniłeś przez ten czas dostawcę internetowego.
Jeśli masz dalsze pytania mozesz sie odezwac na gg lub priv.


RE: Trafficmonsoon - podwójne konto - Zaperr44 - 15-09-2015 12:41

Możesz spróbować napisać do supportu ale wątpie żeby to pomogło


RE: Trafficmonsoon - podwójne konto - Pawel091 - 17-09-2015 11:57

Odpisali po dwóch dniach i przywrócili mi dostęp do drugiego konta, tak więc duży plus dla supportu Trafficmonsoon Smile


RE: Trafficmonsoon - podwójne konto - Eryk123 - 26-09-2015 14:01

miałem podobną sytuację, ale mój sponsor odkręcił sprawę i jest już ok.