Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 230 zł! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 230 zł! (/Temat-Aplikacja-FB-publish-actions-v2-4-za-230-zl-121195)

Strony: 1 2


Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 230 zł! - DeoRIP - 15-09-2015 11:25

1.Nazwa przedmiotu : Aplikacja Facebook v2.4 z publish_actions
2.Opis przedmiotu :Mam na sprzedać Aplikacje do Facebook z publish_actions
3.Zdjęcia : Raczej nie potrzebne Big Grin
4.Kontakt : GG: 15842503
5.Cena : 230 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Preferuje bank. Konta mam w: mBank i BGŻ
W ew. płatność poprzez: PayPal, Skrill, Transfer środków z HotCash

Na sprzedaż 4 sztuki!


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - znanonim - 15-09-2015 12:00

Skąd tak niska cena? Smile
I czy oferujesz pomoc (tzw. prowadzenie za rączkę) w konfiguracji i używaniu appki?


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - tabtab - 15-09-2015 12:12

Stąd że zarabianie na apkach dobiegło końca bo je szybko banuja dlatego on je sprzedaje po takiej cenie bo szuka naiwnychBig Grin


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - DeoRIP - 15-09-2015 12:20

(15-09-2015 12:12)tabtab napisał(a):  Stąd że zarabianie na apkach dobiegło końca bo je szybko banuja dlatego on je sprzedaje po takiej cenie bo szuka naiwnychBig Grin

U każdego to piszesz - gratuluje wymyślenia sposobu na nabijanie postów.


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - asiorek - 15-09-2015 12:21

nie sądze aby szukał naiwnych.. Smile


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - Raster96 - 15-09-2015 12:25

@[znanonim] Ostatnio już gość po 230 sprzedawał, ale przed chwilą dostał bana za warny. Big Grin
@[tabtab] Widzę nabijanie postów, zaraz pewnie wystawisz jakiś genialny poradnik na sprzedaż. beka

Padło kilka apek i zrobiła się afera, w sumie to dobrze, bo ludzie trochę zniechęcą się do apek i nie będzie takiego spamu. Jak spamujecie jakimś gównem typu "zmarła mi mama [*]", to nie dziwcie się, że ludzie zgłaszają posty i aplikacja pada po spamie na 1k tokenów.

Na dniach wezmę jedną sztukę. Wink


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - DeoRIP - 15-09-2015 12:25

(15-09-2015 12:00)znanonim napisał(a):  Skąd tak niska cena? Smile
I czy oferujesz pomoc (tzw. prowadzenie za rączkę) w konfiguracji i używaniu appki?

Mogę pomóc w drobnej pomocy ale jeśli nie znasz się na apkach nie zarabiałeś tak itd to nie pomogę bo nie chce by świeżaki sobie spamowały gównem i też nie chce marnować czasu na tłumaczenie rzeczy bo żeby ktoś zarabiał na apkach musi być dokładnie nauczony co i jak a ja na to nie mam czasu ani chęci bo przygotowanie skryptu powiedzenie spamuj to jak strzał w plecy dla zarabiających na apkach więc takiego czegoś nie robię.

Ps: mam nadzieje, że dobrze wytłumaczyłem bo pisałem na szybko Wink


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - magneto - 15-09-2015 12:33

W jaki sposób apka jest przekazywana kupującemu dostaje on konto na fb developers?


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - asiorek - 15-09-2015 12:39

Po przez dodanie id

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Aplikacja FB publish_actions v2.4 za 280 zł! - DeoRIP - 15-09-2015 12:39

(15-09-2015 12:33)magneto napisał(a):  W jaki sposób apka jest przekazywana kupującemu dostaje on konto na fb developers?

Zostają przekazane prawa administratorskie do aplikacji. Czyli do aplikacji nie jest doliczone konto FB

(15-09-2015 12:38)tabtab napisał(a):  Zarabiasz na apkach dlatego postanowiles sprzedawać je masowo po śmiesznych cenach żeby gimnazjaliści kupowali masowo spamowali czym popadnie i żeby lecialy ciągle bany i kończyła się żywotność apek ? Gratuluje rozumu Big Grin to jest dowodem na to że nie masz chlopczyku pojęcia żadnego , w sumie twoje zarobki na HC mówią wszystko na temat twojej wiedzy wykorzystywania aplikacji.

Spam ciąg dalszy ok Big Grin
Nie sprzedawałem gimnazjalistą i sprzedawałem apki po cenach takich jakich ja chciałem co ty masz do tego? Nawet je dawałem za darmo Big Grin Nie mam pojęcia żadnego? Też gratuluje takiego stwierdzenia. I przy okazji zarobki Big Grin Nie zarabiałem tylko na HotCash mam też takie tylko zarobki bo robię transfery ze środków tam więc i stopka nie rośnie a maleje.