Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube i parten - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube i parten (/Temat-Youtube-i-parten-121193)



Youtube i parten - piotrgk4 - 15-09-2015 11:18

Witam.
Generuje koło 30k wyświetleń na dzień.
Gdzie wziąć najlepiej partnerstwo oraz jakie warunki mniej więcej mają (oprócz Adsense).
Dzięki wszystkim za odpowiedź.


RE: Youtube i parten - AnnaKa - 15-09-2015 11:41

Ja jestem we freedom aktualnie. Póki co czekam aż podliczą zarobki.


RE: Youtube i parten - piotrgk4 - 15-09-2015 12:51

Super jaki stosunek między kasą na nich i dla nas? Partner na jaki czas? Minimalna wypłata? Dzięki za odp

Edit. Naczytałem się trochę i chyba wybrał bym tą sieć. Ale jeszcze się wstrzymam bo może znajdę coś lepszego Smile


RE: Youtube i parten - worlej1 - 17-09-2015 19:26

(15-09-2015 12:51)piotrgk4 napisał(a):  Super jaki stosunek między kasą na nich i dla nas? Partner na jaki czas? Minimalna wypłata? Dzięki za odp

Edit. Naczytałem się trochę i chyba wybrał bym tą sieć. Ale jeszcze się wstrzymam bo może znajdę coś lepszego Smile

freedom to jedno z najgorszych partnerstw, mają stawkę 60/40, co prawdą biorą tam każdego, ale można znaleźć coś lepszego.