Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! (/Temat-Shorte-dla-poczatkujacych-osiagnij-5-dziennie-121188)

Strony: 1 2 3


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - mumminos - 15-09-2015 13:04

(15-09-2015 12:52)Kickster napisał(a):  Shorte.st czasem zlicza z opoznieniem Wink



Okey a czemu przy visitors jest powiedzmy liczba 10 a na słupki w wykresie 40?


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - Giorgios - 15-09-2015 14:01

10 vistors tzn, osóby które kliknęły w skip ad i obejrzały co tam chowasz..


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - nokira - 15-09-2015 21:13

Nic nowego, ale poradnik może się przydać jak ktoś dopiero zaczyna Wink


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - patulsky1337 - 16-09-2015 03:59

O jezu jak ja nie lubie być nie miły.... ale czemu czasami musze... wybacz z góry...

... ale ten poradnik to szajs, kolejny denny sposób i porady do "spamowania na grupach na FB". Czy na prawdę tak trudno znaleźć niszę na FB i pospamować w grupach...? Jest tylko fajnych i ciekawych sposóbów gdzie można zarobić- nie 5$ a 50$ dziennie nie spamując ani trochę. Ale po co skoro można się męczyć i tak już wypalonym i coraz mniej dochodowym SPAM'em na FB. I jeszcze wkur*iającym ludzi.

Według mnie ten poradnik w ogóle nie powinien istnieć- a jak ktoś twierdzi, że powinno być inaczej to pisze jutro poradnik "Jak oddychać- poradnik dla początkujących cz. 1".

Jeśli poczujesz się lepiej, śmiało możesz zacząć mnie hejtować. Zezwalam też na nieprzyznawanie mi racji etc...


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - Giorgios - 16-09-2015 10:22

(16-09-2015 03:59)patulsky1337 napisał(a):  O jezu jak ja nie lubie być nie miły.... ale czemu czasami musze... wybacz z góry...

... ale ten poradnik to szajs, kolejny denny sposób i porady do "spamowania na grupach na FB". Czy na prawdę tak trudno znaleźć niszę na FB i pospamować w grupach...? Jest tylko fajnych i ciekawych sposóbów gdzie można zarobić- nie 5$ a 50$ dziennie nie spamując ani trochę. Ale po co skoro można się męczyć i tak już wypalonym i coraz mniej dochodowym SPAM'em na FB. I jeszcze wkur*iającym ludzi.

Według mnie ten poradnik w ogóle nie powinien istnieć- a jak ktoś twierdzi, że powinno być inaczej to pisze jutro poradnik "Jak oddychać- poradnik dla początkujących cz. 1".

Jeśli poczujesz się lepiej, śmiało możesz zacząć mnie hejtować. Zezwalam też na nieprzyznawanie mi racji etc...


Nie mam zamiaru nikogo hejtować.. jeśli masz takie nisze na których zarabiasz 50 $ dziennie z shorte, to podziel się z innymi użytkownikami, zrób coś pożytecznego dla forum a nie wymądrzasz się. Napisz lepszy wtedy będziemy rozmawiać pozdro


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - patulsky1337 - 16-09-2015 16:12

(16-09-2015 10:22)Giorgios napisał(a):  Nie mam zamiaru nikogo hejtować.. jeśli masz takie nisze na których zarabiasz 50 $ dziennie z shorte, to podziel się z innymi użytkownikami, zrób coś pożytecznego dla forum a nie wymądrzasz się. Napisz lepszy wtedy będziemy rozmawiać pozdro

Pozwól, że Cię zaskoczę- dziele się z innymi użytkownikami, głównie pomagam na PW, ostatnio też staram się coś wrzucać w strefę. Kluczem jest własna witryna/blog. Dzisiaj na Internecie opłaca się tworzyć pasywny zarobek a nie opierać się o tymczasowy spam. Dodatkowo można wykonać połączenie skracacza ( np. właśnie shortest) + PPA i mamy świetną kopalnie pieniędzy. I nie wymądrzam się tylko przedstawiam fakty.


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - krulikbaks1992 - 07-11-2015 23:38

hehe od tego zaczynałem zarabianie SmileSmile


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - full2000 - 08-11-2015 13:41

Nie no ten poradnik spokojnie można wykorzystać w innych dziedzinach np. ppi Wink stawki większe niż za skracanie, tylko pomyśleć


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - Qarchu - 13-01-2016 17:24

Tzn. kasa jest naliczana, za samo to, że ktoś kliknie w link ?


RE: Shorte dla początkujących, osiągnij 5 $ dziennie! - Criss323 - 13-01-2016 17:51

(13-01-2016 17:24)Qarchu napisał(a):  Tzn. kasa jest naliczana, za samo to, że ktoś kliknie w link ?
Za to, że kliknie w link, poczeka pięć sekund i kliknie skip ad w prawym górnym rogu. Max 4 razy na dobę z jednego IP.